Suyu azalan oldumu 32+3 gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nagihangur74 tarafından oluşturulan Suyu azalan oldumu 32+3 gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 323 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyu azalan oldumu 32+3 gün
Konbuyu başlatan nagihangur74
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Sık idrara çıkma ve idrar kaçırma akıntı
Canım bende 29+4 günlüğüm bende kaçırıyorum bu gebelerde görülen durumdur iç camasirim boydan boya batıyordu 🤭😂 eğer ki akıntın koyu renkte değilse sorun yok ama yeşil renkte ise enfeksiyon olmuşsudur onu da ya kendi doktoruna yada sağlık ocağındaki doktoruna söyle ilaç verir sana bazen tuvaletimn geldiğini anlayamıyorum ondan idrar kaçırıyoruz 🥰

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Benim kesem idrar torbama cok yakınmıs yapısık gibi 😅 kücük kıpırtıda bıle çişim varmıs gibi oluyor.. Doktoruma gittim bunun icin rahim ile idrar torbası cok yakın birbirinr sık idrar ya da kacırma olabilir korkma dedi.. Bi hapsurma öksürük ile bile kaçırdığım oluyor cunku bebegımde sagolsun durmuyor hiç kıpırr kıpır hareketı denkgelırse tam hapsurmaya vs anında kacıyo tutamıyor m😂😂🙈 ne yapalım dogana kadar katlanacagız

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Benimde suyum azalmaya başladı o haftalarda 3 günde bir kontrol yaptı dr son 38 de şunu sanci verdi susuz doğum yaptim içmeden falan olan bisey degil cook oldumu oluyo dr öyle dedi çünkü ve ben hic suyumunbittiğini ikisinde de anlamdim çünkü cisgibigeliyor anlamıyorum hic

Tüm sayfalar yüklendi.