32. Hafta bebek 1780 gr az mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selvi can tarafından oluşturulan 32. Hafta bebek 1780 gr az mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 880 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32. Hafta bebek 1780 gr az mı
Konbuyu başlatan Selvi can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Selvi can

Kayıtlı Üye
rank
32 hafta 5 gün hamileyim arkadaşlar sezaryen doğumluyum 2 gebelik 1.780 kilo bebeğim sizce Azmi ben 66 kiloyum

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal gibi uygulama da da bu kiloyu gösteriyo ama için rahat değilse yemene biraz daha dikkat et daha fazla yemeye çalış kullanıyorsan vitaminlerini düzenli içmeye özen göster

Selvi can

Kayıtlı Üye
rank
Normal gibi uygulama da da bu kiloyu gösteriyo ama için rahat değilse yemene biraz daha dikkat et daha fazla yemeye çalış kullanıyorsan vitaminlerini düzenli içmeye özen göster
İlk çocuğumda hiç ilaç kullanmadım ama şuan 4 yaşında yeme konusunda çok çektiriyor bana şuan bütün ilaçlarımı kullanıyorum inşallah zayıf doğmaz ilk oğlum da 2.500 doğdu

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk çocuğumda hiç ilaç kullanmadım ama şuan 4 yaşında yeme konusunda çok çektiriyor bana şuan bütün ilaçlarımı kullanıyorum inşallah zayıf doğmaz ilk oğlum da 2.500 doğdu
Benim kızımda 2760 doğdu zayıf bebek bakmak biraz daha zor yıkarken falan özellikle ki zayıf doğdu 13 aylık bende yeme konusunda senin gibi muzdaribim öyle ki 13 aylık 8.5 kilo bol bol muzdu pekmezdi meyveydi ye

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Normal bundan sonra alacak ne alırsa cocuga faydalı seyler yemelısın yumurta süt yogurt ceviz balık et bunlardan son aylarda yersen alır bebek kilo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar