Sorum var 32. Hafta hala bebeğin ters olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan 32. Hafta hala bebeğin ters olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,593 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32. Hafta hala bebeğin ters olması
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpeğin annesi

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah döner doğuma kadar🤲 bu şekilde çok zor seviyorum elimi göğsümün altında tutuyorum sürekli bu şekilde hareketleri de sert omzu falan batıyor

B

Bal arısı anası

Guest
İnşikak suresini okuyabilir ya da dinleyebilirsin canım. Ama secde ayetleri var onları da yapmalısın sonrasında secde olarak.

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim ters artık iyice büyümeye başladı göğsümün altına giriyor iş yerinde çok rahatsız oluyorum kaburgalarım batıyor sanki. Bebeğin dönmesi için yapabileceğim herhangi birşey var mı acaba
Cnm 34. haftada döner merak etme benim 35+2 geçen hafta dönmüş doğum pozisyonunda dedi doktorum bazı, bebekler son hafta da bile dönüyor sen dönmez diyenlere bakma sakın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben de bilmiyodum kafasının nerde olduğunu bugün okudum kaburga tekmesi yiyorsanız başı aşağıdadır diye 😂😂 minik ayaklım öyle güzel vuruyor ki kaburgama kır annem senin olsun 😂😂😂
Benimki kafasıyla dalıyor kaburgalarıma bazen gerindiği zaman karnıma bakıyorum top gibi kafa midede duruyor 😂😂😂 sürekli aşağıyı tekmeliyor minik tosbik 🤦🏻‍♀️😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar