Sorum var 32. Hafta hala bebeğin ters olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan 32. Hafta hala bebeğin ters olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,604 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32. Hafta hala bebeğin ters olması
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpeğin annesi

Aysunshshshs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim ters artık iyice büyümeye başladı göğsümün altına giriyor iş yerinde çok rahatsız oluyorum kaburgalarım batıyor sanki. Bebeğin dönmesi için yapabileceğim herhangi birşey var mı acaba
Canım benimde aynı haftada aynı sorun vardı şimdi 35 hafta olduk döndü fakat bu seferde poposu batıyo farketmiyor yani 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim ters artık iyice büyümeye başladı göğsümün altına giriyor iş yerinde çok rahatsız oluyorum kaburgalarım batıyor sanki. Bebeğin dönmesi için yapabileceğim herhangi birşey var mı acaba
Ayy benim oğlum normalde 26. Haftata kadar hep baş gelişti 27 de bir döndü o kafası bana 1 hafta zindanı yaşattı resmen 28 haftada tekrardan baş geliş olmuştu 😍😍. Merak etme kuzum dönüyorlar bol bol karnını sev ve onunla konuş😍😍

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de öyleydi ama doguma kadar dönüyorlar hepsi İcin gecerli mi bilemicem😃 ben yerleri elimle silerim hamileyken de yavas yavas hep elimle sildim bebeğin dönmesi İcin işe yarıyor bide emeklemek de dönmesi İcin işe yarıyor. Normal dogum yaptım inşallah darısı başına

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
BENİMDE TERSDİ ULTRASYONDA BAKTIK 1 HAFTA SONRA DÜZELDİ CANIM DEDİĞİN GİBİ AFEDERSİN BEN WC BİLE OTURAMIYORDUM BEBEĞİN DÖNMESİ İÇİN İNSTAGRAMDA GEBE OKULU EĞİTMENİ DİYE BİR EBE VAR TABİ DR TALİMATI İLE SANA BUNLARI YAP DESE YAP ÇOK ZARARSIZ BİŞEY MESELA SOĞUK VE SICAK KOMPRES UYGULAMASI VE GÖBEĞİN ALTINA MÜZİK DİNLETİSİ FALAN İŞE YARIYORMUŞ MESAL

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Düzelir o canım korkma benimde kızım öyleydi tersti 36. Haftaya kadar ondan sonra kendi düzeldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar