32 hafta halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Susu tarafından oluşturulan 32 hafta halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,178 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 hafta halsizlik
Konbuyu başlatan Susu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+4 çok halsizim normal mi
Ben yarın 33 olacağım geçen haftadan beri halsizim usuttum galiba birazda yorgunum böyle bir mutsuzlukta var oğlumunda huyu son bir haftadır değişti benide hasta etti bilmiyorum duzeliriz inşallah 🤗🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok normal canım aynı gündüz senle bende halsizim sancım var kasıgıma
Ayy sibell bı bunaldım ya ne yemek yaparım var ne iş tutasim var bilemiyorum neden böyle oldum bı garibim

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben yarın 33 olacağım geçen haftadan beri halsizim usuttum galiba birazda yorgunum böyle bir mutsuzlukta var oğlumunda huyu son bir haftadır değişti benide hasta etti bilmiyorum duzeliriz inşallah 🤗🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy sibell bı bunaldım ya ne yemek yaparım var ne iş tutasim var bilemiyorum neden böyle oldum bı garibim
Aynı bende gece uyuyamıyorum sinirliyim sancı var daima

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü ya böyle olacağımi hiç düşünmemiştim karnım şiş nefesim kesiliyor gece yatmakta zorluk çekiyorum bir de üstüne halsizlik geldi hiçbir şey yapasim gelmiyor ne yemek ne.temizlik

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk büyüyor rahim ve iç organlar büyüyor haliyle hem nefes hem psikolojik olarak çöküş yaşıyoruz dahada halsiz ve ağrılı olacagın haftalar olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar