32 haftalik bebegim 2 kilo

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 43 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan 32 haftalik bebegim 2 kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,709 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 haftalik bebegim 2 kilo
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
İki takı olsa kaç olur bebek
Çok fazla kilolu olması da iyi değil zaten sezeryana da alınabilirsin 4000 üstü olursan çok zorlanırsın yani tabi ki sezeryan olursan bilmem, sen milletin lafına ne bakıyorsun takma kafana ağızı olan konuşuyor ben 30 . Hafta bebeğim 1,500 gr 39. Haftadayız bak 3.700 diyor şimdi nasıl doğrucam diye düşünüyorum 2 gün sonra doğum 😀 takma kafana bunları canım 😇

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla kilolu olması da iyi değil zaten sezeryana da alınabilirsin 4000 üstü olursan çok zorlanırsın yani tabi ki sezeryan olursan bilmem, sen milletin lafına ne bakıyorsun takma kafana ağızı olan konuşuyor ben 30 . Hafta bebeğim 1,500 gr 39. Haftadayız bak 3.700 diyor şimdi nasıl doğrucam diye düşünüyorum 2 gün sonra doğum 😀 takma kafana bunları canım 😇
Bende sezaryanın ikinci gebeligim inş normal olan kiloya gelir çok kafama takıldı sende inş sag saglim kucagına allırsn allah senide bi sesle kurtarsn cnmm😍😍

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Yiyeyim ya zatn yiyorum hani aç bırakmıyorum ama exstra bişeyler varya yiyeyim
Tost kaşarlı tost balık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya öyle zatn 5 kilo beklemiyorum ama en azından 3 üstü olsa bide benim iç karnım geniş dr bebk gelişir dedi eger güzel beslenirsen
Bak kaşarlı sucuklu tost meyve suyu pekmez yumurta yogurt pişmiş salam peynir tatlı kebap tavuk

Ya öyle zatn 5 kilo beklemiyorum ama en azından 3 üstü olsa bide benim iç karnım geniş dr bebk gelişir dedi eger güzel beslenirsen
Bak kaşarlı sucuklu tost meyve suyu pekmez yumurta yogurt pişmiş salam peynir tatlı kebap tavuk balık vitaminler

Bak kaşarlı sucuklu tost meyve suyu pekmez yumurta yogurt pişmiş salam peynir tatlı kebap tavuk balık vitaminler

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.