🤗❤️🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 🤗❤️🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,072 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı 🤗❤️🤗
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hepinize hayırlı ramazanlar evinize huzur mutluluk bereket getirmesini diliyorum
Çarşamba günü efor holter testi sonucumu almaya gidicem sonuca göre de ameliyat geçirebilirm nefes darlığım için bana dua edermisiniz lütfen sonuçlar temiz çıksın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hepinize hayırlı ramazanlar evinize huzur mutluluk bereket getirmesini diliyorum
Çarşamba günü efor holter testi sonucumu almaya gidicem sonuca göre de ameliyat geçirebilirm nefes darlığım için bana dua edermisiniz lütfen sonuçlar temiz çıksın
Aaa ciddi misin canım benim ya inşallah hayırlı sonuçlar olur temiz çıkar 🙏 ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben iyiyim şükür canım. Ablasyon tam hatırlamıyorum ama anormal çalışan kalp dokusunu ilaçla filan yakıp donduruyorlar ritim bozuklukları varsa yapılıyordu heralde. Sende böyle bir durum var mı
Evet canım ritim bozukluğu var birde kalp kapakçığında gevşeme var Çarşamba günü efor holter sonucuma göre yapılacak

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ritim bozukluğu var birde kalp kapakçığında gevşeme var Çarşamba günü efor holter sonucuma göre yapılacak
Benmde carpintim çöktü şimdide kalbim sıkışıyor gerçi benim kalp yorgun bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benmde carpintim çöktü şimdide kalbim sıkışıyor gerçi benim kalp yorgun bence
Kardiyoloji ye gidecem yazın Türkiye ye gelince

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı ramazanlar kuzum amin insallab Allah razı olsun çok çok geçmiş olsun Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah hayırlı haberlerle insallah🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar