🤗❤️🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 🤗❤️🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı 🤗❤️🤗
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu arada yüzün nasıl oldu gamzem yanık izleri filan
Çok şükür geçti diyebilirim hemen hemen alnım da ve göz çevremde çok hafif kızarıklıklar kaldı kremim bitti şimdi kantoron yağına geçtim tamamen gecicek inşallah kasım baya çıktı ama kirpiğim hala aynı ya kirpik geç uzuyor sanırım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür geçti diyebilirim hemen hemen alnım da ve göz çevremde çok hafif kızarıklıklar kaldı kremim bitti şimdi kantoron yağına geçtim tamamen gecicek inşallah kasım baya çıktı ama kirpiğim hala aynı ya kirpik geç uzuyor sanırım
Olabilir canım geçsin de tek kirpikte çıkar inşallah yavaş yavaş aman dikkat rt kendine de . Bir daha yaşama böyle talihsiz bir olay

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Orası öyle canım ama sizde nazar var sanırım hele de sende başına gelmeyen kalmadı . Sınavın bu sanırım seninde 🥺🥺
Valla bilmiyorum ki canım olabilir Rabbim beterinden korusun inşallah ne diyeyim 18 Nisan da göz ameliyatım var canım gün verdi doktor 1 Nisanda ameliyat tahlili önce işte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla bilmiyorum ki canım olabilir Rabbim beterinden korusun inşallah ne diyeyim 18 Nisan da göz ameliyatım var canım gün verdi doktor 1 Nisanda ameliyat tahlili önce işte
Çok geçmiş olsun kuzum ya rabbim acil şifalar versin inşallah şimdiden 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.