🤗❤️🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 🤗❤️🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,101 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı 🤗❤️🤗
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hepinize hayırlı ramazanlar evinize huzur mutluluk bereket getirmesini diliyorum
Çarşamba günü efor holter testi sonucumu almaya gidicem sonuca göre de ameliyat geçirebilirm nefes darlığım için bana dua edermisiniz lütfen sonuçlar temiz çıksın
Geçmiş olsun canım şu mübarek Ramazan ayı hürmetine sonuçlar temiz çıkar inşallah

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hepinize hayırlı ramazanlar evinize huzur mutluluk bereket getirmesini diliyorum
Çarşamba günü efor holter testi sonucumu almaya gidicem sonuca göre de ameliyat geçirebilirm nefes darlığım için bana dua edermisiniz lütfen sonuçlar temiz çıksın
Şimdi girdim msjini gördüm cNm Rabbım hayırlısı sonuçlar nasip etsin inşallah güzel haberler alırsın 🤲

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Aaa neyin var ki canım
Kuzum 2 gündür sol kasik ağrısı çekiyordum dünde işte aşırı mide bulantısı ve mide ağrısı çekmeye başladım ama var öyle böyle değil midem sanki patlicak gbi ağlıyorum resmen yerimde duramıyorum daha sonra doktor idrar tahlili yaptı azıcık enfeksiyon var dedi ilaç verdi yolladı ama dün yine sabahlara kdar mide ağrısı çektim gözümde yaş dayanacak hani halim kalmadı resmen ben o kfar büyük idrar yolu enfeksiyonu geçirdim böyle hiç midem olmamıştı cnm dayanamıyorum ne yaptıysam geçmiyor ağrı kesicide fayda etmiyor mideme

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240312-154246_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240312-154246_e-Nabz.jpg
    65.7 KB · Görüntüleme: 12
Tüm sayfalar yüklendi.