🤧

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan 🤧 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 185 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı 🤧
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
kizlar Gunaydin Adetim gelmedi , Az once de başim oyle dondu ki hertaraf donuyordu bayilacam sanmişdim Lakin bilmiyorum ben suban giripim oksurum var fln berki hasta oldum icin basim dondu ve kizlar hastalik adet geçikmesine neden olur mu 😇 dun Akşam son gebelik testimi kullandim ve negetifdi Erken mi davrandim yine ve esim dedi 1 hafta gecsin gelmese kan veririz ugrasma gebelik testleri ile dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

?

Son düzenleme:

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
kizlar Gunaydin Adetim gelmedi , Az once de başim oyle dondu ki hertaraf donuyordu bayilacam sanmişdim Lakin bilmiyorum ben suban giripim oksurum var fln berki hasta oldum icin basim dondu ve kizlar hastalik adet geçikmesine neden olur mu 😇 dun Akşam son gebelik testimi kullandim ve negetifdi Erken mi davrandim yine ve esim dedi 1 hafta gecsin gelmese kan veririz ugrasma gebelik testleri ile dedi

?
Geçmiş olsun canım. Rabbim gönlündekini nasip etsin 🤲

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank

?
Geçmiş olsun canm hastalıkla alakası yok eşin haklı haftaya dene bide

Tüm sayfalar yüklendi.