😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan 😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı 😩
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
kizlar gunaydin bugun 4 gun geçikdim test yaptim gebelik neegetif çikdi adetimle ilgili endişelenme basladim acaba bisey mi oldu yumurtalarima diye bildiniz adet sokucusu var miii?1

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
kizlar gunaydin bugun 4 gun geçikdim test yaptim gebelik neegetif çikdi adetimle ilgili endişelenme basladim acaba bisey mi oldu yumurtalarima diye bildiniz adet sokucusu var miii?1
Tarlusal.var ama oda artık gidip eczaneden alamıyorsun her şekilde bir doktorun yazması gerek aile hekimine git hem idrar hem kan testi yapar en azından o yazar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Adet sökücü filan kullanma testlerde hemen çıkmayabilir . Kanda çıkar varsa eğer bir kaç gün daha olmazsan doktora git kafama göre asla ilaç kullanma

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kan ver kuzum hayırlı sonuçlarla insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tarlusal.var ama oda artık gidip eczaneden alamıyorsun her şekilde bir doktorun yazması gerek aile hekimine git hem idrar hem kan testi yapar en azından o yazar
Nedenki ben aldım ama 2 ay önce 🥴🤔

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kan ver kuzum hayırlı sonuçlarla insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nedenki ben aldım ama 2 ay önce 🥴🤔
Bizim burdaki eczaneler vermiyor gebe olup çocuk düşürmek isteyenler olmuş onun önüne geçmek için doktor reçete etmesi gerekmiş bilmiyorum bana geçen sene öyle soylemişlerdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar