😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan 😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı 😩
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
kizlar gunaydin bugun 4 gun geçikdim test yaptim gebelik neegetif çikdi adetimle ilgili endişelenme basladim acaba bisey mi oldu yumurtalarima diye bildiniz adet sokucusu var miii?1
Adet sokturmez ama kan sulandırılmış olan haplar adet getirebiliyor corasprin kullan enfeksiyon bile varsa onu bile giderir o

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kan da gebelik negatif çıkmadığı sürece asla Kafana göre ilaç içme . Şuan adet gelsin diye içeceğin her ilaç gebe isem bebeğim ölümüne neden olur !!
Çok teşşekur ederım🥹😘 tavsiyene uyacaginm🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adet sokturmez ama kan sulandırılmış olan haplar adet getirebiliyor corasprin kullan enfeksiyon bile varsa onu bile giderir o
Canım sende Taktın bende enfeksiyon var la yok Yokkkkk bende enfeksıyon yok sende varsa gıt sen kullan . tafsiyen için yınede teşekkurler ama diğer arkadaşların Tavsiyesı daha mantıklı geldi bana

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Canım sende Taktın bende enfeksiyon var la yok Yokkkkk bende enfeksıyon yok sende varsa gıt sen kullan . tafsiyen için yınede teşekkurler ama diğer arkadaşların Tavsiyesı daha mantıklı geldi bana
Ay cidden ya enfeksiyon enfeksiyon enfeksiyon ne enfeksiyonmus🥴🥴🥴🙄🙄🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Rica ederim canım hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
evet kuzum ya bı onceki postuma da enfeksonun var yok o bu şu😒🤷🏻‍♀️ Takdı bana nazar değdirip enfeksiyonumu olduracak tovbe tovbeee 🤦🏻‍♀️

Amin kuzum benim🥰🥰
Ben nazara inanırım olur mu olur 😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
evet kuzum ya bı onceki postuma da enfeksonun var yok o bu şu😒🤷🏻‍♀️ Takdı bana nazar değdirip enfeksiyonumu olduracak tovbe tovbeee 🤦🏻‍♀️

Amin kuzum benim🥰🥰
Allah'korusun canım takma canım öyle insanları sinir etmekten başka birşey yaptıkları yok🙄

Olabilir olabilir 😂😂. Ben 40 kere acaba gebemiyim dedim bu minikte en son gece çıktım 😂😂
Aynen bak o doğru 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar