🍬🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan 🍬🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 🍬🌸
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Allahım poz vermesini yiyim bunun😍😍. Keyifler kötü 🥺🥺ay dün eşimi yolcu ettim hala kendime gelemedim 😞
Hadi Allah kavuştursun çok da üzülme az kaldı zaten baksana senin kız da babasız duramıyor belli ki 🤭
Rica ederim Aynen òyle oldu vallahi bol bol eşim gezdi 😁😁 ayyy evet Allah kimseyi evinden barkından etmesin kaynanayla oturmasın 🤲
Aminnn en iyisi bile karışmadan duramıyor oğluşuna toz kondurmuyor 🤭😂
Maşallah prensese😍
Bayram bitti ama biz daha bayram havasından çıkamadık canım ya ilk gün gezmeye gittik 3 gün evdeydim yatılı misafirlerim vardı bugün de başka ilçeye gezmeye götürdüler bizi şuan eve geldik sabah ola hayrola diyorum 😊
Ayyy ne güzel 🧿 ben gezmeleri çok severdim taa ki bebekli olana kadar ne gördüğümü anlıyorum artık ne gezdiğimi 😂
Maşallah 🥰 büyüklere bayramlaşmaya gidildi 1 ve 2 gün 1 gunde biz gezdik diğer türlü evdeyiz misafirim var di dun 2 çocukla ev yemek temizlik uğraşıyorum valla kuzu
Ay seninkiler de eline bir şey alınca hemen koşup ben yapacağım diyor mu 10 dakikalık iş 20 dakika oluyor 😅

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Evet kızlar bayram da geçti, bayramlıklar giyildi, gezmeler yapıldı, baklavalar gömüldü, kilolar alındı 🤭 Eee keyifler nasıl? Dedikodular birikti mi? Nasılsınız? 🤭😊
Bayram da ne çabuk geçti yaaa.ama baklavalar gömülmedi çünkü en sevmediğim tatlı 🙄😒 Keyifler çok şükür yerinde dedikodu çok varda bizimkileri sen tanımazsın nasıl diyimmm😂😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hadi Allah kavuştursun çok da üzülme az kaldı zaten baksana senin kız da babasız duramıyor belli ki 🤭

Ayyy ne güzel 🧿 ben gezmeleri çok severdim taa ki bebekli olana kadar ne gördüğümü anlıyorum artık ne gezdiğimi 😂

Ay seninkiler de eline bir şey alınca hemen koşup ben yapacağım diyor mu 10 dakikalık iş 20 dakika oluyor 😅
Evet canım babasız duramıyor ne Kayra ne o 🤦🏻‍♀️. Bakalım doğum olunca geri gelecek hayırlısı ilw

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Aynen öyle

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bayram da ne çabuk geçti yaaa.ama baklavalar gömülmedi çünkü en sevmediğim tatlı 🙄😒 Keyifler çok şükür yerinde dedikodu çok varda bizimkileri sen tanımazsın nasıl diyimmm😂😂😂😂
Bayramda Müge Anlı yoktu dedikoduya hasret kaldım 😂😂
Evet canım babasız duramıyor ne Kayra ne o 🤦🏻‍♀️. Bakalım doğum olunca geri gelecek hayırlısı ilw
Ay benimkine 3 gün kullandırdılar babalık iznini eleman lazım sonra verelim kalan iznini dediler ama vermediler de 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay valla zamanında şebeklik yapıp fenomen olacaktık biz ev hanımı kocalar da ev kocası olacaktı 😂😂😂
Ay ben insanlara şaşıyorum ya bazı kadınlar hele nasıl bu duruma düşüebiliyor diyorum utanma vs konusunda 😂😂şaşıp kalıyorum ama bakıyorum da en çok parayı da onalr kazanıyor millet ne der derdinde düşmüyorlar ne güzel 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben insanlara şaşıyorum ya bazı kadınlar hele nasıl bu duruma düşüebiliyor diyorum utanma vs konusunda 😂😂şaşıp kalıyorum ama bakıyorum da en çok parayı da onalr kazanıyor millet ne der derdinde düşmüyorlar ne güzel 😂😂
Valla çocuğunun iç çamaşırına kadar paylaşıyorlar altlarında milyonluk Mercedesler bakıcı ablalar , millet de eltisinin dayısının 4. göbekten kuzenine kadar merak ediyor, dua ediyor kendi hallerine bakmadan.Ohh valla yer içer gezerdik 🤭😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar