33+1 kasılmalarım gittikçe artıyo ve karnım cok gergin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve. tarafından oluşturulan 33+1 kasılmalarım gittikçe artıyo ve karnım cok gergin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,025 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33+1 kasılmalarım gittikçe artıyo ve karnım cok gergin
Konbuyu başlatan Merve.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve.

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dünden beri kasılmalarim arttı ve suyum cok fazla oldugu icin kontrollerim sıklastı. 2 erken dogumum var 😔 bunda da aynı sorunları yaşıyorum. Bebegin gelisimi 2 hafta ilerde cikiyo. Bunaldım iyice agrıdan ve karnımın gerginliginden yürüyemez oldum.

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dünden beri kasılmalarim arttı ve suyum cok fazla oldugu icin kontrollerim sıklastı. 2 erken dogumum var 😔 bunda da aynı sorunları yaşıyorum. Bebegin gelisimi 2 hafta ilerde cikiyo. Bunaldım iyice agrıdan ve karnımın gerginliginden yürüyemez oldum.
Bende de aynı durum var 34+4 olduk karnım taş gibi biraz yürüyüm hemen idrara cıkma istegi geliyor yarın kontrolum var bakalım allah yardımcımız olsun

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı durum var 34+4 olduk karnım taş gibi biraz yürüyüm hemen idrara cıkma istegi geliyor yarın kontrolum var bakalım allah yardımcımız olsun
Amin 🙏 benimde pazartesi kontrolüm var. Suan bile kasılmalar devam ediyor ya sırt ağrısı bi yandan aşağıya baskı yapıyo kasılsıkca 😖 sanki her an suyum gelecekmis gibi hissediyorum bende

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım kasılmalar çoksa bi acile gitmende fayda var erken doğum öykün de varmış öncesinde

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Gidince bakar şimdi doktor acılma vs var mı diye yoksa korkma akıntın kanaman flan var mı
Simdiden bakmiyolar burda açılma varmi diye. Haftasi küçükya. Kanama yomda akıntı vardı zeten doktora da soylemistim 2 hafta önce. Durum ayni yani devam ediyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım kasılmalar çoksa bi acile gitmende fayda var erken doğum öykün de varmış öncesinde
Sagol cnm 😔 he ya bi artıyo bi azalıyor. Acil e gitmeye de korkuyorum açıkçası. Doktor yatırır diye

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Simdiden bakmiyolar burda açılma varmi diye. Haftasi küçükya. Kanama yomda akıntı vardı zeten doktora da soylemistim 2 hafta önce. Durum ayni yani devam ediyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagol cnm 😔 he ya bi artıyo bi azalıyor. Acil e gitmeye de korkuyorum açıkçası. Doktor yatırır diye
İhmal etme git ne olur ne olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar