33+1 kasılmalarım gittikçe artıyo ve karnım cok gergin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve. tarafından oluşturulan 33+1 kasılmalarım gittikçe artıyo ve karnım cok gergin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33+1 kasılmalarım gittikçe artıyo ve karnım cok gergin
Konbuyu başlatan Merve.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sagol cnm 😔 he ya bi artıyo bi azalıyor. Acil e gitmeye de korkuyorum açıkçası. Doktor yatırır diye
Canım şimdi doğmasından da bikaç gün hastane de yatman daha iyi bence öyle bi risk varsa da ilaçlarla geciktirebiliyorlar doğumu hiç risk alma bence doğum için çok küçük bebeğin

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Canım şimdi doğmasından da bikaç gün hastane de yatman daha iyi bence öyle bi risk varsa da ilaçlarla geciktirebiliyorlar doğumu hiç risk alma bence doğum için çok küçük bebeğin
Evet biliyorum cnm bundan onceki hamileligimde tam 23 gün yatmistim hastanede 😖 ama en sonunda dogumu durduramamislarsi ve 34 haftalik doğmuştu. O gunlerde yasadigim aikintilar acilar gözümün onune gelito korkuyorum gitmeye

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet biliyorum cnm bundan onceki hamileligimde tam 23 gün yatmistim hastanede 😖 ama en sonunda dogumu durduramamislarsi ve 34 haftalik doğmuştu. O gunlerde yasadigim aikintilar acilar gözümün onune gelito korkuyorum gitmeye
Kötü geçirmişsin canım geçmiş olsun insan korkuyor haliyle haklısın ne diyeyim Allah yardımcın olsun inşallah bu sefer öyle olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar