33 hafta 1 santim açılma erken doğum mu

• Konbuyu başlatan Efl
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efl tarafından oluşturulan 33 hafta 1 santim açılma erken doğum mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,369 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 hafta 1 santim açılma erken doğum mu
Konbuyu başlatan Efl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efl

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk hamileligimde olmustu sanci ve 2 cm acilma -nisan ilac kullandim durdu .. Sonrasinda 38 de suni sanciyla yaptim.. Dinlenin dikkat edin insaallah durur..

Zumra34

Kayıtlı Üye
rank
33 haftalık hamilelik nst de sancı görüldü 1 santim açılma var erken doğum dediler gerçek midir
Nasıl anladınız benim de ağrılarım oluyor adet ağrısı gibi. 31 deyim daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

33 haftalık hamilelik nst de sancı görüldü 1 santim açılma var erken doğum dediler gerçek midir
Nasıl anladınız benimde adet agrilarim gibi ağrım oluyor 31 deyim

Son düzenleme:

Efl

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk hamileligimde olmustu sanci ve 2 cm acilma -nisan ilac kullandim durdu .. Sonrasinda 38 de suni sanciyla yaptim.. Dinlenin dikkat edin insaallah durur..
Yatırdılar şu anda hastanedeyim durmazsa erken doğum olacakmış

Bnm de sancilarim var 33 haftalikken 1 cm acilmam oldu şimdi 36 haftaligim sancim hala.var ama acilmam artmadı bide iki hamileligim çok üst üste Bn ona bağlıyorum kizim 3 aylıkken hamile kalmışım
Öyle mi geçmiş olsun size de beni de yatırdılar erekn ilaçla durmazsa erken doğum olacakmış çok küçük

Bnm de sancilarim var 33 haftalikken 1 cm acilmam oldu şimdi 36 haftaligim sancim hala.var ama acilmam artmadı bide iki hamileligim çok üst üste Bn ona bağlıyorum kizim 3 aylıkken hamile kalmışım
Öyle mi geçmiş olsun size de beni de yatırdılar erekn ilaçla durmazsa erken doğum olacakmış çok küçük
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah ewet biraz erken
Amin sağolasın
Çok yormayın kendinizi uzanın dinlenin ciğer geliştirici iğne yaptılar mı benimde 34 te öyle dediler iğneler yapıldı şuan 36+4 bizim pek doğum belirtisi yok bende
Evet yaptılar yatırdılar da seni de yatırdılar mı

Amin sağolasın
Çok yormayın kendinizi uzanın dinlenin ciğer geliştirici iğne yaptılar mı benimde 34 te öyle dediler iğneler yapıldı şuan 36+4 bizim pek doğum belirtisi yok bende
Evet yaptılar yatırdılar da seni de yatırdılar mı
İlaç vermişlerdir canım düzenli kullan bol bol dinlen yorma kendini daha çok küçük biraz daha bekler inşallah
Amin inşallah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar