33.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan 33.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,447 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 33.hafta
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ama Feyza hanım olsada orada sırayı ona vermiyorlardı bir kere randevusuz gittim keyfi bir doktora veremeyiz demişlerdi 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baktım şimdi hala boş yerleri var kuzum hemen al istersen
Tm teşekkür ederim canım ☺️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bir de zaten Kayra nromal doğum psizyonu da göz göre göre sezeryana almazlar sanırım dmei

Rica ederim 😍
Normal doğum pozisyonunda olması iyi canım su azalmış olsa dahi normal doğum için açılma için hareketler var sende kendini ona göre hazırlarsın 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Normal doğum pozisyonunda olması iyi canım su azalmış olsa dahi normal doğum için açılma için hareketler var sende kendini ona göre hazırlarsın 😊
Hazırlıyorum valla simdien kuzum bir şey soracam sen bilirsin ben duşa giriyorum ayitpr soylmesi sıcak su vücuduma değer değmez alt tarafıma sancı girmeye başlıyor sebebi ne olabilir 🤦🏻‍♀️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Hazırlıyorum valla simdien kuzum bir şey soracam sen bilirsin ben duşa giriyorum ayitpr soylmesi sıcak su vücuduma değer değmez alt tarafıma sancı girmeye başlıyor sebebi ne olabilir 🤦🏻‍♀️
Artık vücut kendini doğuma hazırlıyor canım gerçek sancılar gelmesi yakın olabilir, o sancı sürekli olunca işte doğum yakın demektir 🥰

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Bir de zaten Kayra nromal doğum psizyonu da göz göre göre sezeryana almazlar sanırım dmei

Rica ederim 😍
Randevu aldım ayın 10 u eşimede sormadım inşaallah gündüz nöbete gitmez ay 😂😂sahurda müjdeyi vereyim düşünsün kara kara 😂

Benim çok nadir öyle oluyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Randevu aldım ayın 10 u eşimede sormadım inşaallah gündüz nöbete gitmez ay 😂😂sahurda müjdeyi vereyim düşünsün kara kara 😂

Benim çok nadir öyle oluyo
Çok mu uzak kuzum tek gidemiyor musun

Artık vücut kendini doğuma hazırlıyor canım gerçek sancılar gelmesi yakın olabilir, o sancı sürekli olunca işte doğum yakın demektir 🥰
Olabilir kuzum şuan bile var hala sancı aniden girip aklımı alıyor 🤦🏻‍♀️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Çok mu uzak kuzum tek gidemiyor musun

Olabilir kuzum şuan bile var hala sancı aniden girip aklımı alıyor 🤦🏻‍♀️
Bugün yarın gelecek mi acaba minik kayra 🥰 o sancı geçmezse ve sıklaşırsa gerçek doğum sancısı canım illa nişan veya su gelecek diye birşey yok takip et kendini anlarsın sağlıkla kavuş yavruna 💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bugün yarın gelecek mi acaba minik kayra 🥰 o sancı geçmezse ve sıklaşırsa gerçek doğum sancısı canım illa nişan veya su gelecek diye birşey yok takip et kendini anlarsın sağlıkla kavuş yavruna 💕
Artık doğsun yaa Kayra'm dan sonra çocuk filan düşünmüyorum 😂😂 o kadar gözüm korktu ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar