33.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan 33.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,370 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 33.hafta
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kuzum geçen hafta 2700 bu hafta kendi doktoruna gitmedim ama gelişimi iyi haftası ile uyumlu dedi 😘 rica ederim balım daha yeni bir bebek gördüm 31 haftalik dunyaya gelmiş o kuveze koymuşlardı minigi
16 mayıs sınır koydu bizede inşaallah beklerler canım 🤲

Tuğçe5151

Kayıtlı Üye
rank
Dün kontrole gittim anca yazabildim canlar, çamaşırdaki ıslaklık su mu akıntı mı diye netleştirmek üzere test yapıldı baya pahalı idi, negatif çıktı çok şükür emin olduk o yönden içimiz rahatladı.Rahim kısalığı vardı ilaçlara devam mukus tıkacı kapalı açılırsa her an gelebilir endişesi devam ediyor.Haftası erken olduğu için gelişimi açısından gelmesi taraftarı değiliz.Şuanlık bizde durumlar böyle, sizde kimler kontrole gitti son durumlar nedir 💬 🌝

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Canıımmm çok dikkat et kendine bende dün gittim kontrole suyu falan herşeyi iyiydi nst çektirdim sancı çıktı bi tane doktor dedi fark etmedin mi bidaha kağıtta sancı çıksaydı doğumhaneye yollayacaktı Allahtan çıkmadı evde dikkat et sancın olursa gel dedi
Geçmiş olsun kuzum sende çok dikkatli ol kasılmalar olunca takip et, bebişler sabırsızlar ama beklemeleri lazım 🤦‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hakkında hayırlısını versin inşallah rabbim 🤲 sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim🤲korkma erken değil artık vakit doğum şekli ne olursa olsun yeterki evlatlarımız sağlıklı olsun 🥰
Allah'ım razı olsun balım bende doğum şeklini hiç umursamıyorum oğluşum iyi olsunda geriis boş. Rabbim cumlemizi bir avazda kurtarsın inslahh 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar