33.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan 33.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,369 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 33.hafta
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Dün kontrole gittim anca yazabildim canlar, çamaşırdaki ıslaklık su mu akıntı mı diye netleştirmek üzere test yapıldı baya pahalı idi, negatif çıktı çok şükür emin olduk o yönden içimiz rahatladı.Rahim kısalığı vardı ilaçlara devam mukus tıkacı kapalı açılırsa her an gelebilir endişesi devam ediyor.Haftası erken olduğu için gelişimi açısından gelmesi taraftarı değiliz.Şuanlık bizde durumlar böyle, sizde kimler kontrole gitti son durumlar nedir 💬 🌝
Kuzum geçmiş olsun sağlıkla zamanında gelsin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
@Kayra'nın Annesi 👶🏻 canım bebişin kilosu iyi sen de sıkıntı çekiyorsun bayramla beraber alsınlar minişi strese girmeyin daha fazla. Hem 37 oluyorsun hem de sanırım bir hafta öndeydi Kayramız tam vaktidir yani. Zamanınız gelmiş
Kuzum doktor başka sıkıntı görmediği sürece yada su diğer kontrolde azalmadigi sürece almayack çünkü şuan normal doğum pozisyonun da tamamen haftaya zaten grev var ama ben şimdiden sancı çekmeye başladım zaten düzensiz geliyor ama geliyor bakalım ne zaman gelecek yarın başka bir doktora daha görünecem su ixin ne diyecek bir de Kayra'nın haraketlerin gayet iyi alsinda onu takip ediyorum bir anormallik hissedersem direk hastaneye gidecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktor başka sıkıntı görmediği sürece yada su diğer kontrolde azalmadigi sürece almayack çünkü şuan normal doğum pozisyonun da tamamen haftaya zaten grev var ama ben şimdiden sancı çekmeye başladım zaten düzensiz geliyor ama geliyor bakalım ne zaman gelecek yarın başka bir doktora daha görünecem su ixin ne diyecek bir de Kayra'nın haraketlerin gayet iyi alsinda onu takip ediyorum bir anormallik hissedersem direk hastaneye gidecem
Zaten tahminimce kötü bir aey olsa doktorum derdi diye düşünüyorum hayırlısı bakalım sağ salim gelsin de minik oğlum 🤲🏻

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Dün kontrole gittim 🥺 bende sancı ve ağrılar yüzünden doktorunm suyu sınırda dedi ve aynı şekilde ıslaklık su mu akitni mi diye baktı ve su çıktı akıntı ile beraber geliyormuş 🤦🏻‍♀️.sancı çıkmadı şükür tamemen sıkı takibe alındık doktor gerikirse sezeryan doğum olabilir dedi bakalım hayırlısı 🤲🏻.normalxe geçen hafta her şey normaldi doktora anlattım 3 gün önce olan şeyleri o zaman şu demiştim dediği gibide olmuş Kayra baskı yaptıkça akıntı ile az miktarda su geliyor şükür şuan yatislik bir durum yok ama doktor yine aynı şey olursa direk acilden giriş yap dedi ufak bir şeffaf su bile hissetsen dedi bakalım hayırlısı ile gelsinde nasıl geldiği hiç onemli değil
Çok geçmiş olsun canım inşallah sağ salim doğacak vaktinde gelir inşallah ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar