33.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan 33.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,447 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 33.hafta
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günde düzenli bir kilo süt ürünleri içiyorsan sert peynir muz tüketiyorsan 2 yumurta pekmez aliyorsan her şekilde besleniyordur canım çok kilolu olacak diye bir şey yok sağlıklı olsunlarda 💜
Yumurta yiyorum muz çok yiyorum ama süte alerjim var malesef en son çocukken içmiş olabilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yumurta yiyorum muz çok yiyorum ama süte alerjim var malesef en son çocukken içmiş olabilirim
Peyniride çok yerim bu ara bebek buyusun diye ceviz badem fıstık bissuru bişey deniyorum daha tamda bilmiyorum benmi zayıfım bebekmi cuma ultrason var ne derlerse ona göre bakicam

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peyniride çok yerim bu ara bebek buyusun diye ceviz badem fıstık bissuru bişey deniyorum daha tamda bilmiyorum benmi zayıfım bebekmi cuma ultrason var ne derlerse ona göre bakicam
Herşey gönlünce olsun canım iyi haberler alırsın inşaallah

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Dün kontrole gittim anca yazabildim canlar, çamaşırdaki ıslaklık su mu akıntı mı diye netleştirmek üzere test yapıldı baya pahalı idi, negatif çıktı çok şükür emin olduk o yönden içimiz rahatladı.Rahim kısalığı vardı ilaçlara devam mukus tıkacı kapalı açılırsa her an gelebilir endişesi devam ediyor.Haftası erken olduğu için gelişimi açısından gelmesi taraftarı değiliz.Şuanlık bizde durumlar böyle, sizde kimler kontrole gitti son durumlar nedir 💬 🌝
Geçmiş olsn kuzum ya.. ben pek buaraya takilamiyirum ramazandan dolayı arefe yaklaşıyor bı iş güç telaş var .. umarım bebeğin zamanında gelir sen baya uğraştın bu süreçte 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar