33 haftalık doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Özge Faruk tarafından oluşturulan 33 haftalık doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,447 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı 33 haftalık doğum yaptım
Konbuyu başlatan Özge Faruk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze akdeniz

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Gecmis olsun cnm bende 33 haftalik dogurdum 22 gun kaldi kuvezde simdi iki yasina girecek guclu ol sadece 😊

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benim Rabbım sana bağışlasın inşallah bende ilk oğlumda 33 haftalık doğum yaptım ama gelişim geriliği de vardı yani 25 haftaya uyumlu doğdu oğlum inşallah bebeğin sağ selamet çıkar bebeğine kavuşursun 🙏🙏
Merhaba yorumunuz şuan dikkatimi çekti aynı sorunların benzerini yaşıyorum sureç nasıldı benimde 36+3 teyim ama bebeğim 32 haftaya uyumlu gelişimi durmuş ilerlemiyor ciğer geliştirici iğne yaptılar 4 doz yani 37+4 te alıcak lar sezeryana ama gelişim durduğu için kilo almadığı için 32 haftata doğurmuş gibi olucam bebeğiniz nekadar zamanda çıktı hastaneden ne gibi sorun yasadınız sizi üzmek istemem ama uyku uyuyamıyorum çok korkuyorum yardımcı olurmusunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar