33 haftalik gebelikde bebegin kilosu ne olmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan 33 haftalik gebelikde bebegin kilosu ne olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 822 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalik gebelikde bebegin kilosu ne olmalı
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ergüven

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar 33 haftalik gebelikde bebeginiz kac kg du? Benimki 1800 azmi sizce 😔 kizim olcak allahin izniyle...

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
33 de ne kadar olması lazım bilmiyorum ama sağlığı yerindeyse sorun yapma canım doktorun ne dedi kilosu için benim kızımda 31+0 da 1600 dedi doktor haftası ile uyumlu ama çok tombiş bir bebek beklemeyelim dedi bu haftalar çok önemliymiş kilo alma açısında yemene içmene dikkat et bende öyle yapıyorum 9 gün sonra kontrolüm var bakalım işe yaratmıştır inşallah 🤲

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
33 de ne kadar olması lazım bilmiyorum ama sağlığı yerindeyse sorun yapma canım doktorun ne dedi kilosu için benim kızımda 31+0 da 1600 dedi doktor haftası ile uyumlu ama çok tombiş bir bebek beklemeyelim dedi bu haftalar çok önemliymiş kilo alma açısında yemene içmene dikkat et bende öyle yapıyorum 9 gün sonra kontrolüm var bakalım işe yaratmıştır inşallah 🤲
Insallah benimkide alir... erken dogma ihtimali var o yuzden kilo alsin istiorum rabbimden hayirlisi artik bakalim .. Allahim saglikla kucagima versin hayirlisi ile insalllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar