33 haftalik gebelikte bebek kilosu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edapsr tarafından oluşturulan 33 haftalik gebelikte bebek kilosu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,211 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalik gebelikte bebek kilosu ?
Konbuyu başlatan edapsr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
33 haftalik hamileyim bebegin kilosu 2.500 sizce nasil ? sizin bebisleriniz kac gr hanımlar?

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
Bende gebelik sekeri var doktorum fazla kilo aliyor dedi ultrasonda 2730 gr cikti hadi şaşırtsa bizi ultrason en fazla 200 gr sasirtir dedi. o yüzden kilosu fazlaymis

Bende gebelik sekeri var doktorum fazla kilo aliyor dedi ultrasonda 2730 gr cikti hadi şaşırtsa bizi ultrason en fazla 200 gr sasirtir dedi. o yüzden kilosu fazlaymis
hımm gebelik şekerin varsa canım biraz dikkat et doktor şeker için bişey verdi mi çünkü ben ilk hamileliğimde de gebelik şekerim vardı hastaneye filan yatırdılar beni sonra insülin verdiler baktılar diyetle de düşecek sonrasında diyete devam ettim doğana kadar

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
hımm gebelik şekerin varsa canım biraz dikkat et doktor şeker için bişey verdi mi çünkü ben ilk hamileliğimde de gebelik şekerim vardı hastaneye filan yatırdılar beni sonra insülin verdiler baktılar diyetle de düşecek sonrasında diyete devam ettim doğana kadar
yok benim o.kadae yuksek degildi sonraki bir kac testte hep düşük cikti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar