33 haftalik gebelikte mide yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cınarserap tarafından oluşturulan 33 haftalik gebelikte mide yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,935 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalik gebelikte mide yanması
Konbuyu başlatan Cınarserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vildan Koyuncu

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Evet soda icebilirsin benimde oluyo asitli içecek içince rahatlıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet soda icebilirsin benimde oluyo asitli içecek içince rahatlıyorum
Vallahi mahvoldum hiç tadim tuzum kalmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mide için soda iç canm
Inş iyi gelir mahvoldum böyle bi asit olamaz

melike

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri çoğalıyo genelde bana öyle olmustu. Kalkıp soda ile süt içiyodum. Geçiyodu snra uyuyabiliyodum. Benim 34 den sonra düzelmişti. İnşallah sizin de öyle olur

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri çoğalıyo genelde bana öyle olmustu. Kalkıp soda ile süt içiyodum. Geçiyodu snra uyuyabiliyodum. Benim 34 den sonra düzelmişti. İnşallah sizin de öyle olur
Evet ya özelllikle akşamları oluyo ama benim bu haftada başladı canım çoook fazla bide bogazimda sanki bisey dügümleniyo o neden oluyo acaba

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
A

Anlıyorum zor valla rabbim yardımcın olsun
Amin canım çok sağol bide bisey sorucam canım benim bu aya kadar bi defa bile kusma bulantı olmadı çok şükür ama iki gündür mide bulantısı kusma var bide afedersin isal oldum acaba doğum belirtisi olabilirmi zaten erken doğum riskim var salı günü kontrolum var sorucam doktora 34 haftalik oluyo gün verir mi acaba sezeryan icin

melike

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya özelllikle akşamları oluyo ama benim bu haftada başladı canım çoook fazla bide bogazimda sanki bisey dügümleniyo o neden oluyo acaba
Yediklerimizle alakalı bence. Yiyip hemen yatıyodum biraz beklemek gerekiyo. Bir de tatlı cok yememek lazım ben aşırı yiyodum şimdi bıraktım. Soda ve gaviskon içiyodum azalttım şmdi beebk pelvis kanalına indiğinde geçti çok şükür geçici ama sabretmek lazım insanın sinirini bozuyo

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Yediklerimizle alakalı bence. Yiyip hemen yatıyodum biraz beklemek gerekiyo. Bir de tatlı cok yememek lazım ben aşırı yiyodum şimdi bıraktım. Soda ve gaviskon içiyodum azalttım şmdi beebk pelvis kanalına indiğinde geçti çok şükür geçici ama sabretmek lazım insanın sinirini bozuyo
Tatlı yemiyorum ben canım bu hamileligimde canım hiç istemedi tatlı ne yalan söyliyim senin kaç haftalık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar