34+2 sancılar yüksek hastanedeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan 34+2 sancılar yüksek hastanedeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,170 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+2 sancılar yüksek hastanedeyim
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri sancım vardı bugun hastaneye yatış yaptılar gözetim altında olucak sın dediler serum taktılar bebege ciğer geliştirici iğne yaptılar sizce doğumun erken olmasını engelleyebilirler mi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Engellerler ınsallah canım Allah yardımcın olsun gozetım altında olman daha iyi benım Bı tanıdığımda aynı senin gibi oldu ıgne yatıs verdiler 35 de dogum yaptı 2800 le bebegıde kuvezde kalmamıs tı 1 gun sonra taburcu oldular ınsallah senınkıde oyle olur

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri sancım vardı bugun hastaneye yatış yaptılar gözetim altında olucak sın dediler serum taktılar bebege ciğer geliştirici iğne yaptılar sizce doğumun erken olmasını engelleyebilirler mi
İnşallah hayrliysyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın zamanında dilerim Allah'tan 1 2 hafta daha tutarlar 🤲

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Engelleyebilirler
Dünden beri sancım vardı bugun hastaneye yatış yaptılar gözetim altında olucak sın dediler serum taktılar bebege ciğer geliştirici iğne yaptılar sizce doğumun erken olmasını engelleyebilirl

Engeleyebilirler canım insallah icini ferah tut allaha dua et canım inşallah hayırlısıyla kucagina alirsin canım dualarim seninle

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Engellerler ınsallah canım Allah yardımcın olsun gozetım altında olman daha iyi benım Bı tanıdığımda aynı senin gibi oldu ıgne yatıs verdiler 35 de dogum yaptı 2800 le bebegıde kuvezde kalmamıs tı 1 gun sonra taburcu oldular ınsallah senınkıde oyle olur
Amin inşallah canım 2500 benim ki yarın net bişey söylicek doktor

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hayrliysyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın zamanında dilerim Allah'tan 1 2 hafta daha tutarlar 🤲
Amin canım inşallah bende istiyorum 1 2 hafta daha kalsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Engelleyebilirler

Engeleyebilirler canım insallah icini ferah tut allaha dua et canım inşallah hayırlısıyla kucagina alirsin canım dualarim seninle
Allah razı olsun canım çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Engelleyebilirler

Allah razı olsun canım çok sağol
Insllah guzel seyler soyler canim stres yapma sakın
Tamam canım yapmamaya çalışcam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar