34+2 sancılar yüksek hastanedeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan 34+2 sancılar yüksek hastanedeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,171 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+2 sancılar yüksek hastanedeyim
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri sancım vardı bugun hastaneye yatış yaptılar gözetim altında olucak sın dediler serum taktılar bebege ciğer geliştirici iğne yaptılar sizce doğumun erken olmasını engelleyebilirler mi
Canım ellerinden geldikçe geciktirirler inşallah biraz daha bekler bebiş. Sağlıkla alırsın kucağına inşallah

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Canım ellerinden geldikçe geciktirirler inşallah biraz daha bekler bebiş. Sağlıkla alırsın kucağına inşallah
Amin canım inşallah ya bakalım pazartesi belli olcak dedi bugün sabah gelip muayene edicek ona göre eve geçicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bardon acilman diycektim 🤭 daha hastanedemisiniz
Evet hastanedeyim büyük ihtimal bugun çıkıcam inşallah

Bardon acilman diycektim 🤭 daha hastanedemisiniz
Evet hastanedeyim büyük ihtimal bugun çıkıcam inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah ya bakalım pazartesi belli olcak dedi bugün sabah gelip muayene edicek ona göre eve geçicem

Eve geçersen de dinlen sürekli kendini yoracak şeyler yapma inşallah bi sorun olmaz bekler az daha zamanında sağlıkla alırsın kucağına bebişini inşallah 🙏

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank

Eve geçersen de dinlen sürekli kendini yoracak şeyler yapma inşallah bi sorun olmaz bekler az daha zamanında sağlıkla alırsın kucağına bebişini inşallah 🙏
Amin canım amin inşallah şimdi eve geldim bişey yapma dedi dinlen dedi bende yapmıcam pazartesi tekrar gidicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar