34+2 sancılar yüksek hastanedeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan 34+2 sancılar yüksek hastanedeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,154 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+2 sancılar yüksek hastanedeyim
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu
E

Elif Bilge

Guest
Dünden beri sancım vardı bugun hastaneye yatış yaptılar gözetim altında olucak sın dediler serum taktılar bebege ciğer geliştirici iğne yaptılar sizce doğumun erken olmasını engelleyebilirler mi
Aynı durumu bende yaşadım 32 haftalık iken sancı başladı iğne yaptılar igene sayesinde şuan 36 haftadayiz korkmana gerek yok iğne etklilidir

Şeymamm

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri sancım vardı bugun hastaneye yatış yaptılar gözetim altında olucak sın dediler serum taktılar bebege ciğer geliştirici iğne yaptılar sizce doğumun erken olmasını engelleyebilirler mi
İçini ferah tut herseyin vakti saati var eğer vakti geldi ise de üzülme komşum 32 hafta iken doğum yaptı elhamdülillah çok iyi 3 yaş diyecek

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumu bende yaşadım 32 haftalık iken sancı başladı iğne yaptılar igene sayesinde şuan 36 haftadayiz korkmana gerek yok iğne etklilidir

Sancım olmuyo mu hiç yada ağrın baskın filan damı olmadı canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İçini ferah tut herseyin vakti saati var eğer vakti geldi ise de üzülme komşum 32 hafta iken doğum yaptı elhamdülillah çok iyi 3 yaş diyecek
Oo maşallah küvezde filan kaldımı

Tamam canım çok dikkat et dedikleri gibi yap inşallah bi sorun olmaz
İnşallah canım yaa gelicegi varsa yine gelir beklemez zaten

Evet normal doğum çocuğunda sesinde durumun iyiyse olur seninde inşaALLAH
Benim açılmam olmuyo sezeryan gibi duruyo canım

Evet normal doğum çocuğunda sesinde durumun iyiyse olur seninde inşaALLAH
Benim açılmam olmuyo sezeryan gibi duruyo canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar