Sorum var 34+4 nst'de sancı

• Konbuyu başlatan Yıldızzzzzz
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yıldızzzzzz tarafından oluşturulan 34+4 nst'de sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,052 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+4 nst'de sancı
Konbuyu başlatan Yıldızzzzzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Açılma yok ama nst sancı çıktı. Yatış verdiler kabul etmedim evde yatıyorum. Sancinin durması için yada sancinin ilerlememesi için ne yapabilirim ?
Kuzum sancı durdurma için sana serum takmadılar mi doğum dgl başka birseyin sancısidir belki neden sancılı bıraktılar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Açılma yok ama nst sancı çıktı. Yatış verdiler kabul etmedim evde yatıyorum. Sancinin durması için yada sancinin ilerlememesi için ne yapabilirim ?
Sen bir ley yapamazsın canım onu sadece eğer hala aktif snqcı varsa doktorlar serumla ilaçla durdurabilirler keşke yarışı kabul etseydin en azından sancıyı durdurup öyle yollarlardın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım sana hasdanede sancının durması icin serum ilac falan vermedilermi
Vermeleri için arkadaşın yatılı kabul etmesi lazımdı kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sancı durdurma için sana serum takmadılar mi doğum dgl başka birseyin sancısidir belki neden sancılı bıraktılar
Kuzum sancıyı durdurmaları için yatışı kabul etmeliydi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Yaa bu hafdalarda açılış olmasada sancının olması normal diyil bence gerekde kabul edermiş arkadaş ama yinede kendi fikri Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin yavrusunu

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank

Yok balım bende sanciyla gittim doğum sancısı degl açılım yok dediler iki tane serum taktılar sancim dursun doğum olmasın erken diye kuzum sancim durunca bana sordular yatış kabul eder msn kontrole alalım diye oda imza atıp çıktık ama sancımı da durdurdular kuzum yani o şekilde eve gitmedim müdahaleler bitti öyle gittim kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa bu hafdalarda açılış olmasada sancının olması normal diyil bence gerekde kabul edermiş arkadaş ama yinede kendi fikri Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin yavrusunu
Amin kuzum aynen normal değil benim de 27. Haftada başlamıştı direk yatış yapıp ilaçla durdumuşlwrdı 😍😍

Yok balım bende sanciyla gittim doğum sancısı degl açılım yok dediler iki tane serum taktılar sancim dursun doğum olmasın erken diye kuzum sancim durunca bana sordular yatış kabul eder msn kontrole alalım diye oda imza atıp çıktık ama sancımı da durdurdular kuzum yani o şekilde eve gitmedim müdahaleler bitti öyle gittim kuzum
Valla balım bana yatış verip öyle ilaç verdiler hatta 27 haftalık iken ani kamana ve kasılma yüzünden gitmiştim doktor açılma vs vardı sancı çıkmıştı direk yatış verip ilk bebek içim ciper geliştirici vermişleeri ve 1 gün boyunca serumla sancımı kesmişlerdi . Belki de doktordan doktora fark eder ben bu olayı acilde değil normal poliklinikte yaşadım belkide ondan direk yatış verildi acilden girsem aynısı banada yapılabilirdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar