34 hafta bacaklarda kramp normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiss tarafından oluşturulan 34 hafta bacaklarda kramp normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 hafta bacaklarda kramp normal mi
Konbuyu başlatan Rabiss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Rabiss

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu aylarda bacaklariniza kramp giriyormu beni. Felaket kalsiyum magnezyumda aliyorum sut yogurtta tuketiyorum ama gece nasil kramp giriyor iki bacagimada kalkmakta cok zorlaniyorum sizdede oluyormu önerisi olan var mı acaba 🤔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu aylarda bacaklariniza kramp giriyormu beni. Felaket kalsiyum magnezyumda aliyorum sut yogurtta tuketiyorum ama gece nasil kramp giriyor iki bacagimada kalkmakta cok zorlaniyorum sizdede oluyormu önerisi olan var mı acaba 🤔
Canım sonlara doğru facia gibi bişey oluyor geceleri uykusundan ediyor insanı ama saydıklarını düzenli kullanıyorsan daha yapacak bişey yok diye biliyorum az kalmış zaten doğumuna az daha sabret artık sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah ☺️🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cok fazla ayakda durunca oluyor canım kramp kramp girince ayagınızı one dogru cekın o zaman gecıyor bende yeni cozdum kramp girdimi ayaklarımı kendime dogru cekıyorum hemen gecıyor hemde az agrıyor 😄😄

Esen ÇELİK

Kayıtlı Üye
rank
Benim 20. Haftada başladı doktor bayağı erken dedi. 2 kutu kalsiyum ilacı bitirdim biraz azaldı uyuşmaya var hala. Halbuki tahlilde kalsiyum normal gözüküyor

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Eczaneden magnorm alabilirsin. Suda eritiliyor. Magnezyum.. Ben şiddetliyken sabah akşam 1 er tane içtim. Şimdi biraz daha sakin günde 1 içiyorum.. İlk bebeğimde de içmiştim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar