34.hafta yalanci sancılar

• Konbuyu başlatan Esra2626
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra2626 tarafından oluşturulan 34.hafta yalanci sancılar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,043 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34.hafta yalanci sancılar
Konbuyu başlatan Esra2626
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
E

Esra2626

Guest
Nst de sancı cıktı ama doktor normal yalancı sancı dedi. Ben de cok gerginim hep yatiyorum. Her an dogum olabilir gibi hissediyorum. Başına gelen var mi. Normal mi. Benim herhangi bir şikayetim yok aslında

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Nst de sancı cıktı ama doktor normal yalancı sancı dedi. Ben de cok gerginim hep yatiyorum. Her an dogum olabilir gibi hissediyorum. Başına gelen var mi. Normal mi. Benim herhangi bir şikayetim yok aslında
İlk gebeliğin sanırım, çok normal bu sancılar. Bende 7. Ayda başladı kızımın gekmeye hiç niyetin yoktu ama en son 42. Haftada mudahele ile doğum başlatıldı. Yani hiç strese girme bebeğini de stres yapma. Bunlar çok normal hatta bazen doguruyirsun bile zannerdersin ama doğum sancısıni anlamamana imkan yok, o bir giriyor tam giriyor. :)

Nazife Hatice Zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 35 e bugün girdim üç gün yalancı sancidan hastanede yattım sonra normal e döndü nst sancım sen gibi bende hiç sancı hissetmiyorum ama her ihtimale karşı elimi bütün işlerden çektim yeyip içip yatıyorum sağolsun lar destekçilerimde çok çocuklarıma bakıyorlar çoğu gitti azı kaldı dikkat edelim olurmu

E

Esra2626

Guest
Kendi doktorum erken doğum riskin yok diyor. Farklı bir doktor erken doğum riskin var celestone ve protestan verdi. Nst de sancı 90lari buldu. Sizde 34. Haftada kaç çıkıyordu sancı maksimum. Doktorum rahim ağzında yumuşama var ama erken doğum belirtisi değil bu dedi. Içim rahat etmiyor bir türlü

E

Esra2626

Guest
Kendi doktorum erken doğum riskin yok diyor. Farklı bir doktor erken doğum riskin var celestone ve protestan verdi. Nst de sancı 90lari buldu. Sizde 34. Haftada kaç çıkıyordu sancı maksimum. Doktorum rahim ağzında yumuşama var ama erken doğum belirtisi değil bu dedi. Içim rahat etmiyor bir türlü

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sonlara doğru nst de hep çıkar sancı canım hissetmiyorsan daha korkma normal onlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar