34 haftalık gebelikte sancı ve beyaz adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan 34 haftalık gebelikte sancı ve beyaz adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 539 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 haftalık gebelikte sancı ve beyaz adet
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneyim mutluyum ❤️😍
Kızlar dün geceden beri sürekli sancım oluyor ilk şağ taraftan başladı sonra bütün karnıma yayıldı ve sürekli tekrar ediyor sancı tutunca bacaklarım karıncalanıyor terliyorum midem bulanıyor başım dönüyor dün geceden beri böyleyim ve bu akşam biraz beyaz adet gördüm yarın kontrolüm var doktoruma korkuyorum erken doğum olacak diye 😐 varmı böyle olan normal mi bu sancılar ilk gebeliğimde böyle olmadı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri sürekli sancım oluyor ilk şağ taraftan başladı sonra bütün karnıma yayıldı ve sürekli tekrar ediyor sancı tutunca bacaklarım karıncalanıyor terliyorum midem bulanıyor başım dönüyor dün geceden beri böyleyim ve bu akşam biraz beyaz adet gördüm yarın kontrolüm var doktoruma korkuyorum erken doğum olacak diye 😐 varmı böyle olan normal mi bu sancılar ilk gebeliğimde böyle olmadı
Cnm beyaz adet dediğin beyaz akıntı mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar