Sorum var cinsiyetini saklayan bebekler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde özlem1935 tarafından oluşturulan cinsiyetini saklayan bebekler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 644 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı cinsiyetini saklayan bebekler
Konbuyu başlatan özlem1935
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
merhaba hanımlar iki haftadir bebegim bacaklarini kapatiyor cinsiyeti gostermiyor 17 haftalik olduk boyle olan arkadaslar varmi sonuc ne oldu genelde kizlar sakliyormus dogrumu
Benim kızım 27. Haftya kadar göstermed doktorlar sadece tahmini kız ama çocuk bacağı ile kapatıyor diyorlardı 😂😂27de gördük sonra 33de erkek dediler 2 hafta sonra kız dediler ayy doğum zamanı doktor cinsiyeti ne diyor bilmiyorum demiştim 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
merhaba hanımlar iki haftadir bebegim bacaklarini kapatiyor cinsiyeti gostermiyor 17 haftalik olduk boyle olan arkadaslar varmi sonuc ne oldu genelde kizlar sakliyormus dogrumu
Benim de ikinci gebeliğimde 19 haftaya kadar bacaklarını sürekli kapatıyordu görünmüyordu cinsiyeti tam 19 haftada erkek olduğunu öğrendim canım

özlem1935

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ikinci gebeliğimde 19 haftaya kadar bacaklarını sürekli kapatıyordu görünmüyordu cinsiyeti tam 19 haftada erkek olduğunu öğrendim canım
demekki erkekler de kapatiyormus bacakları saglikli olsunda benim 3. gebelik bir kizim bir oglum var bakalim hayirlisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım 27. Haftya kadar göstermed doktorlar sadece tahmini kız ama çocuk bacağı ile kapatıyor diyorlardı 😂😂27de gördük sonra 33de erkek dediler 2 hafta sonra kız dediler ayy doğum zamanı doktor cinsiyeti ne diyor bilmiyorum demiştim 😂😂
sizinki tam surprizli olmus hayirlisi olsun tabi ama cok merak ediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
demekki erkekler de kapatiyormus bacakları saglikli olsunda benim 3. gebelik bir kizim bir oglum var bakalim hayirlisi

sizinki tam surprizli olmus hayirlisi olsun tabi ama cok merak ediyorum
Hayırlısı olsun canım benim

Bana kuzenim ultrasona girmeden çikolata ye demişti o zaman hareket edip gösteriyorlarmış
Ahahaha bizim kız ne çikolata ne meyve suyu hiç birinde haraket etmedi . Hatta detaylı da cinsiyeti gösterdi diye sevindik bu sefer de eli ile yüzünü kapatmıştı hep 😂😂

özlem1935

Kayıtlı Üye
rank

Ahahaha bizim kız ne çikolata ne meyve suyu hiç birinde haraket etmedi . Hatta detaylı da cinsiyeti gösterdi diye sevindik bu sefer de eli ile yüzünü kapatmıştı hep 😂😂
utangac nazli kuzular😍

Canm bnimde öyleydi 22 haftada tam kesinleşti kız bebek bekliyorum
hayirli ve saglikli gelsin insallah masallaj

Canm bnimde öyleydi 22 haftada tam kesinleşti kız bebek bekliyorum
Bana kuzenim ultrasona girmeden çikolata ye demişti o zaman hareket edip gösteriyorlarmış
yedim valla baklava çikolata bana mısın demedi😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
utangac nazli kuzular😍

yedim valla baklava çikolata bana mısın demedi😁
Ay görsen hala öyle kuzum 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Bizimki plasenta arkasına saklanıyordu 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar