34 haftalik gelikte bebek hickirmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edapsr tarafından oluşturulan 34 haftalik gelikte bebek hickirmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,915 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 haftalik gelikte bebek hickirmasi
Konbuyu başlatan edapsr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra ercan

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
34 haftalik hamileyim 1 haftadir duzenli olarak bebeğimin hergun hickirdigini hissediyorum normalde 36 da başlıyor diyolar siz ne zaman hissettiniz ?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ben her yemek yediğimde hissediyorum cnm aslında o hıçkırık değilmiş bebek nefes alıyormuş bir yerde okumuştum ama hıçkırık bnce ya

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
kalp atisi gibi kimildama oluyo ayni kendi hickirdigimizda bi hoplama oluyo ya ve devamli sayisi 30 u falan buluyo 1 2 sn arayla kalp.atisi gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim yemek yedigimde olmuyo gece yatarken otururken aniden olabiliyor ama 1 haftadir hergun hissediyorum
Ben her yemek yediğimde hissediyorum cnm aslında o hıçkırık değilmiş bebek nefes alıyormuş bir yerde okumuştum ama hıçkırık bnce ya

N

Nihan

Guest
34 haftalik hamileyim 1 haftadir duzenli olarak bebeğimin hergun hickirdigini hissediyorum normalde 36 da başlıyor diyolar siz ne zaman hissettiniz ?
30 31 haftadan beri hissediyorum çok tatlı oluyor hickiriyor sonra rahatsız olup hareketleniyor çok güzel bir his genelde hareketliyken hıçkırık tutuyor karnimin hareketlerini bile görüyorum hickirdiginda

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
32. Haftadayım bayadır hissediyorum ben, çok tatlı elim hep orda o yüzden🙂 emme refleksini geliştirdiği için parmak emiyor🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar