Sorum var 34 haftalık hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jasmin. tarafından oluşturulan 34 haftalık hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,393 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 haftalık hamilelik
Konbuyu başlatan Jasmin.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülər

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Üniversitede okuduğum üçün çok dinlenemiyorum . Çok oturuyorum 180 dakika falan sonra eve gelme falan yol biraz uzak . Uzanmasam keçmir öz özündən 10 dakika 5 dakika oluyor sonra bitiyor. 1saat sonra falan yeniden olur. Yürüdüyümde Vaginada sancı çok oluyor 3adımdan bir falan iyne batıyomuş gibi.
Anladım canım Allah kolaylık versin. Kendini çok yormaman lazım son ayda bebeğin ağırlaşıyor baskıdan ağrın olur. Yalancı sancılar da olur.

Jasmin.

Kayıtlı Üye
rank
Kendini yorma kuzum sağ saglim kucağına alırsın insallah🤲🙏🌹
İnşAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım doktorum erken riskin var dedi ş mi
Yarın kontrole gidicem inşAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

menimde refiqem 34 hefdede dogdu hersey yolundadi bir sorun olmadi
Kesr yoxsa təbii?

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Bende ağrı oluyor ihtimal varki bebek vaktinden çabuk olsun . Yarın kontrole gidicem inşAllah iyi olur. Çok fazla haraket ediyor karnım kalkıp düşüyor o derece. Bel ağrım 5 , 10 dakika devam ediyor. Karnımda aşağı indiyini hiss ediyorum. İnşAllah hayırlısı
Doğuma yakın bitmeyen bel kasık ağrıların olur özellikle geceleri olur benim sırtım çok ağrıyordu arkadan sancı giriyordu yalancı sancıdır dedim gitmedim 3 gün en son gittim ki başlamış doğum ama enfeksiyondan sezeryan oşdum kızımı 1 ay sonra kucağıma aldıö çok zordu ağrıların varsa bekleme git en azından doğumu durdurabiliyolar... Brbrk vaktinde sağ salim gelir inşallah yorma kendini bu saatten sonra bence riskli günlere doğru yaklaşmışsım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam azeri olduğum üçün yanlış cümle kura bilirim üzürlü sayın. 34 haftalık doğum yapan varmı ? Ve her hangi problemler yaşadınızmı?
Bebeğin ve annenin durumuna bağlı kuzum ayrıca bebeğin kilosu da çok önemli rabbim hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Jasmin.

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 35 haftalık doğum yaptım çok şükür sıkıntı olmadı 1 hafta kuvezde kaldı sadec

Canım ben 35 haftalık doğum yaptım çok şükür sıkıntı olmadı 1 hafta kuvezde kaldı sadece
Çok şükür. Bende doktoro gittim ayın 23ne sezeryen olacağam. Bebek 2hafda büyük normalde 33 hafta olmalı idi amma 34,5 dedilər. Ben 1ay öncesinde hastalandım bebek ciftinde infeksiya vardı bebeye vermemiş amma cift artık yaşlanmış . Ona görə 38 haftalık sezeryen olacağam. İnşAllah hayırlısı.

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür. Bende doktoro gittim ayın 23ne sezeryen olacağam. Bebek 2hafda büyük normalde 33 hafta olmalı idi amma 34,5 dedilər. Ben 1ay öncesinde hastalandım bebek ciftinde infeksiya vardı bebeye vermemiş amma cift artık yaşlanmış . Ona görə 38 haftalık sezeryen olacağam. İnşAllah hayırlısı.
Allah en hayırlı zamanda kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar