35+1 bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma K. tarafından oluşturulan 35+1 bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+1 bebek kilosu
Konbuyu başlatan Fatma K.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aslıad

Fatma K.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 35+1 hamileyim bugün dr gittim herşeyimiz normal ama göbek gelişimi 2 hafta geri doktor um tekrar renkli ultrason istedi herşeyi normal nts de istedi ağrı çıkmadı kilosu 2280 her hafta kontrole gideceğim 38. Haftada alırız dedi doktor çok üzgünüm eşim yemek yemediğim için benden olduğunu söylüyor ama bebek eşinden yeterli beslenme olmuyor dedi perinatoloji doktoru bu sorunu yaşayan var mı 2700 filan 38 de doğar dedi doktor sizce çokmu zayıf

Aslıad

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim bebegim de öyle kücük minyon bir bebekmis 37. Haftada 2 bucuk kiloydu yarin kontrolum var 38 olduk bakalm ne diyo sezeryana aliyomu günmü veriyo bende meraktaym ama benim oglumda zayif dogsu 2780 gr bir sorun yasamadik sagligiyla ilgili

Sema muslukal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 35+1 hamileyim bugün dr gittim herşeyimiz normal ama göbek gelişimi 2 hafta geri doktor um tekrar renkli ultrason istedi herşeyi normal nts de istedi ağrı çıkmadı kilosu 2280 her hafta kontrole gideceğim 38. Haftada alırız dedi doktor çok üzgünüm eşim yemek yemediğim için benden olduğunu söylüyor ama bebek eşinden yeterli beslenme olmuyor dedi perinatoloji doktoru bu sorunu yaşayan var mı 2700 filan 38 de doğar dedi doktor sizce çokmu zayıf
Benim kızımda tam 39 haftalıkken doğurdum kilosu 2700 dü hastaneden çıkarken 2500 du sisi inince biraz düştü kilosu gayet Iyi canım benimde senin gibiydi doktor zayıf diyodu çabuk kiki alıyorlar doğunca ben hiç bisey yiyemiyodum hamileyken

Fatma K.

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim bebegim de öyle kücük minyon bir bebekmis 37. Haftada 2 bucuk kiloydu yarin kontrolum var 38 olduk bakalm ne diyo sezeryana aliyomu günmü veriyo bende meraktaym ama benim oglumda zayif dogsu 2780 gr bir sorun yasamadik sagligiyla ilgili
Canım küçük olması sezeryan sebebi değil dedi haftaya salı benim rendevum da inşallah bebeğin toparlamştr bana yazarmısın yarın çok merak ediyorum canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım küçük olması sezeryan sebebi değil dedi haftaya salı benim rendevum da inşallah bebeğin toparlamştr bana yazarmısın yarın çok merak ediyorum
Evet zayif haftasina gore o haftaarda 2.500 2.800 arasi olmasi lazm bol muz tahin pekmez kuruyemis tüket a

Benim kızımda tam 39 haftalıkken doğurdum kilosu 2700 dü hastaneden çıkarken 2500 du sisi inince biraz düştü kilosu gayet Iyi canım benimde senin gibiydi doktor zayıf diyodu çabuk kiki alıyorlar doğunca ben hiç bisey yiyemiyodum hamileyken
İnşallah bizimde sağlık olur çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar