Sorum var 35+2 hafta ­čśç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rabia2712 taraf─▒ndan olu┼čturulan 35+2 hafta ­čśç ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 289 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 10 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ 35+2 hafta ­čśç
Konbuyu ba┼člatan rabia2712
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

rabia2712

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 ┼×ubat 2023
Merhabalar benimle ayn─▒ haftada olan varm─▒ haftaya kontrol var do─čum ┼čeklim daha belli de─čil zaman yaklastikca heyecan korku her┼čeyi bir arada ya┼č─▒yorum birbirimize destek olal─▒m k─▒zlarrr

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Merhabalar benimle ayn─▒ haftada olan varm─▒ haftaya kontrol var do─čum ┼čeklim daha belli de─čil zaman yaklastikca heyecan korku her┼čeyi bir arada ya┼č─▒yorum birbirimize destek olal─▒m k─▒zlarrr
Rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah can─▒m ┼čuan seninle ayn─▒ haftada de─čilim ama 1,5 y─▒l ├Ânce deneyimledim bebe─čin e─čer d├Ânm├╝┼čse ve rahim duvar─▒n mormal do─čuma uygun ise b├╝y├╝k ihtimalle normal do─čum olur. Kendi sanc─▒n 41. Haftaya kadar beklersin gelmezse suni verirler . Bebek d├Ânmedi ise doktorun 37. Haftada kontrolde d├Ânmedi─čini g├Âr├╝rse bu sefer sezaryan i├žin g├╝n verir can─▒m ben ikisini deneyimledim ilk suni ald─▒m sonra 24. Saatin sonunda a├žl─▒┼čma hala 3 te kal─▒nca birde ani enfeksiyon olu┼čuncs sezaryan oldum bana g├Âre ikisininfe zorlu─ču yoktu do─čumdan 2 saat sonra kalk─▒p kendim y├╝r├╝m├╝┼čt├╝m o y├╝r├╝me o y├╝r├╝me ­čśé­čśé

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-04-30
Gebeli─činizin 8. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Siz hissetmeseniz de bebe─činiz hareket etmeye ba┼člar. sinir h├╝creleri geli┼čmeye ba┼člar. solunum yollar─▒ ve
akci─čer geli┼čimi ba┼člar. g├Âzkapa─č─▒ g├Âz├╝ kapatacak b├╝y├╝kl├╝─če gelir. bebe─čimiz fasulye tanesi b├╝y├╝kl├╝─č├╝ne ula┼č─▒r.
meme b├╝y├╝mesi nedeniyle daha b├╝y├╝k sutyene ihtiya├ž olur. bu haftadan s├╝t kanallar─▒ ve keseleri b├╝y├╝meye ba┼člar.
yorgunluk artar, uyku problemleri ba┼člar. 15-20 dakikal─▒k y├╝r├╝y├╝┼čler faydal─▒ olabilir. e─čer yap─▒lmam─▒┼čsa
gebelikte yap─▒lmas─▒ gereken testler yapt─▒r─▒lmal─▒.
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

├ľzLemce33

­čĺ×O─čuz Ka─čan­čĺ× Yusuf G├Âktu─č ­čĹ­čĺ× ├ľyk├╝ ­čĺ×
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
Merhaba can─▒m sa─č salim mini─či kuca─č─▒na al─▒rs─▒n in┼čallah ­č弭čĄ▓ kuzum 37 ve sonras─▒nda belli olur ├žat─▒ da vs s─▒k─▒nt─▒ yok ise normal do─čum yaparsin

rabia2712

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 ┼×ubat 2023
Rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah can─▒m ┼čuan seninle ayn─▒ haftada de─čilim ama 1,5 y─▒l ├Ânce deneyimledim bebe─čin e─čer d├Ânm├╝┼čse ve rahim duvar─▒n mormal do─čuma uygun ise b├╝y├╝k ihtimalle normal do─čum olur. Kendi sanc─▒n 41. Haftaya kadar beklersin gelmezse suni verirler . Bebek d├Ânmedi ise doktorun 37. Haftada kontrolde d├Ânmedi─čini g├Âr├╝rse bu sefer sezaryan i├žin g├╝n verir can─▒m ben ikisini deneyimledim ilk suni ald─▒m sonra 24. Saatin sonunda a├žl─▒┼čma hala 3 te kal─▒nca birde ani enfeksiyon olu┼čuncs sezaryan oldum bana g├Âre ikisininfe zorlu─ču yoktu do─čumdan 2 saat sonra kalk─▒p kendim y├╝r├╝m├╝┼čt├╝m o y├╝r├╝me o y├╝r├╝me ­čśé­čśé
Anlad─▒m ├žok te┼čekk├╝r ederim benimde do─čumum ├žok iyi ge├žer in┼čallah ­čśç

Muhammed'in Annesi

O─čullar─▒m ­čĹČ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
Kavu┼čmana ├žok az kalm─▒┼č sa─čl─▒kla gelsin in┼čaallah

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Anlad─▒m ├žok te┼čekk├╝r ederim benimde do─čumum ├žok iyi ge├žer in┼čallah ­čśç
─░n┼čallah can─▒m benim in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╗
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Kavu┼čmana ├žok az kalm─▒┼č sa─čl─▒kla gelsin in┼čaallah
Aa sedam nas─▒ls─▒n can─▒m pa┼čalar nas─▒l ne yap─▒yorsunuz

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-04-30
Gebeli─činizin 8. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Siz hissetmeseniz de bebe─činiz hareket etmeye ba┼člar. sinir h├╝creleri geli┼čmeye ba┼člar. solunum yollar─▒ ve
akci─čer geli┼čimi ba┼člar. g├Âzkapa─č─▒ g├Âz├╝ kapatacak b├╝y├╝kl├╝─če gelir. bebe─čimiz fasulye tanesi b├╝y├╝kl├╝─č├╝ne ula┼č─▒r.
meme b├╝y├╝mesi nedeniyle daha b├╝y├╝k sutyene ihtiya├ž olur. bu haftadan s├╝t kanallar─▒ ve keseleri b├╝y├╝meye ba┼člar.
yorgunluk artar, uyku problemleri ba┼člar. 15-20 dakikal─▒k y├╝r├╝y├╝┼čler faydal─▒ olabilir. e─čer yap─▒lmam─▒┼čsa
gebelikte yap─▒lmas─▒ gereken testler yapt─▒r─▒lmal─▒.
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Muhammed'in Annesi

O─čullar─▒m ­čĹČ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
─░n┼čallah can─▒m benim in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╗
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Aa sedam nas─▒ls─▒n can─▒m pa┼čalar nas─▒l ne yap─▒yorsunuz
├çok ┼č├╝k├╝r iyiyiz can─▒m benim ├žok hareketli bizimki enerjik bu aralar b├╝y├╝yorlar, siz nas─▒ls─▒n─▒z ├Âzlediniz f─▒rsat bulduk├ža u─črar─▒m art─▒k

T├╝m sayfalar y├╝klendi.