Sorum var 35+2 hafta 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rabia2712 tarafından oluşturulan 35+2 hafta 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+2 hafta 😇
Konbuyu başlatan rabia2712
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

rabia2712

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benimle aynı haftada olan varmı haftaya kontrol var doğum şeklim daha belli değil zaman yaklastikca heyecan korku herşeyi bir arada yaşıyorum birbirimize destek olalım kızlarrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar benimle aynı haftada olan varmı haftaya kontrol var doğum şeklim daha belli değil zaman yaklastikca heyecan korku herşeyi bir arada yaşıyorum birbirimize destek olalım kızlarrr
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım şuan seninle aynı haftada değilim ama 1,5 yıl önce deneyimledim bebeğin eğer dönmüşse ve rahim duvarın mormal doğuma uygun ise büyük ihtimalle normal doğum olur. Kendi sancın 41. Haftaya kadar beklersin gelmezse suni verirler . Bebek dönmedi ise doktorun 37. Haftada kontrolde dönmediğini görürse bu sefer sezaryan için gün verir canım ben ikisini deneyimledim ilk suni aldım sonra 24. Saatin sonunda açlışma hala 3 te kalınca birde ani enfeksiyon oluşuncs sezaryan oldum bana göre ikisininfe zorluğu yoktu doğumdan 2 saat sonra kalkıp kendim yürümüştüm o yürüme o yürüme 😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım sağ salim miniği kucağına alırsın inşallah 💕🤲 kuzum 37 ve sonrasında belli olur çatı da vs sıkıntı yok ise normal doğum yaparsin

rabia2712

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım şuan seninle aynı haftada değilim ama 1,5 yıl önce deneyimledim bebeğin eğer dönmüşse ve rahim duvarın mormal doğuma uygun ise büyük ihtimalle normal doğum olur. Kendi sancın 41. Haftaya kadar beklersin gelmezse suni verirler . Bebek dönmedi ise doktorun 37. Haftada kontrolde dönmediğini görürse bu sefer sezaryan için gün verir canım ben ikisini deneyimledim ilk suni aldım sonra 24. Saatin sonunda açlışma hala 3 te kalınca birde ani enfeksiyon oluşuncs sezaryan oldum bana göre ikisininfe zorluğu yoktu doğumdan 2 saat sonra kalkıp kendim yürümüştüm o yürüme o yürüme 😂😂
Anladım çok teşekkür ederim benimde doğumum çok iyi geçer inşallah 😇

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İnşallah canım benim inşallah 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa sedam nasılsın canım paşalar nasıl ne yapıyorsunuz
Çok şükür iyiyiz canım benim çok hareketli bizimki enerjik bu aralar büyüyorlar, siz nasılsınız özlediniz fırsat buldukça uğrarım artık

Tüm sayfalar yüklendi.