35+3 çok kötü düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan 35+3 çok kötü düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,389 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35+3 çok kötü düştüm
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 kattayiz asansör bozulmuştu oğlumla önce çöpe sonra fırına gidecektik merdivenler den kaydım 5 6 basamak düştüm 😏 elimin içi kaburgam kalcam sağ kolum çok ağrıyor belim de sağ kol dirseğim.morardi hemen inşallah bir şey olmaz ya
Çok geçmiş olsun canım ya 🙄 üzüldüm inşallah bişey olmaz çok ağrın varsa hastaneye git istersen risk alma

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ozletme kendini habersiz de bırakma yeter arada girsen de olur kuzum 🥰
Sağol cnm benim Allah razı olsun ❤️🥰❤️❤️ öyle yaparım galiba oğlum bana aşırı düşkün bebek durdukça onunla oynar ilgilenirim 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım ya 🙄 üzüldüm inşallah bişey olmaz çok ağrın varsa hastaneye git istersen risk alma
Kolum kalcam bacağım ağrıyor sancım yok şükür ama bebekte oynadı çok şükür yaaaa teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 kattayiz asansör bozulmuştu oğlumla önce çöpe sonra fırına gidecektik merdivenler den kaydım 5 6 basamak düştüm 😏 elimin içi kaburgam kalcam sağ kolum çok ağrıyor belim de sağ kol dirseğim.morardi hemen inşallah bir şey olmaz ya
Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm bebiş hareket etmezse gidip bir doktora görün her ihtimale karşı

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol cnm benim Allah razı olsun inşallah ya hayırlısı ile bir doğum yapsaydım ya her şey hep üst üste geliyor gerçekten bebek oynamazsa giderim zaten hemen
Bebeğin oynamamasını bekleme git hemen acilden hemen baktırırsın ultrason dan Allah korusun birşey olmadan bakılmasında fayda var.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım benim ya bebek darbeye karşı kaskatı kesilip kendini koruyor merak etme birşey olmamıştır Allah'ın izniyle. Şişen moraran yerlere buz koy

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bebeğin oynamamasını bekleme git hemen acilden hemen baktırırsın ultrason dan Allah korusun birşey olmadan bakılmasında fayda var.
VAlla oynadi diye gitmedim canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun canım ❤️ yarın gideceğim zaten şuan oynuyor şükür ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım benim ya bebek darbeye karşı kaskatı kesilip kendini koruyor merak etme birşey olmamıştır Allah'ın izniyle. Şişen moraran yerlere buz koy
Evet ilk öyle oldu kas katı kesildi çok korktum dürttüm falan da oynadı çok şükür ya Allah razı olsun canım benim teşekkür ederim ❤️ yarın gideceğim zatn

Tüm sayfalar yüklendi.