35+3 çok kötü düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan 35+3 çok kötü düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35+3 çok kötü düştüm
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Geçmiş olsun kuzum nasilsin iyimisin bebisin hareketleri nasıl nasıl düştün yaaa
Hareketleri iyi şükür kanama vs de olmadı çok şükür ama kolum morardı her yerim ağrıyor asonsor bozuktu 4 katı indik tam girişe inerken ayağım birden kaydı sırt üstü kaydım çöple yere yapıştım resmen her yanım hala ağrıyor vAlla hiç halim yok 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah 🧿 kuzuya doğduğunda da öyle hareketli olur 🥰 anne karnında nasılsa çıkınca da öyle oluyorlar🤣
He valla hiç deme 😂😂 bana da öyle geliyor vAlla çok hareketli olur diye oğlumda öyleydi maşallahı var di bebekken de şimdi de 😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hareketleri iyi şükür kanama vs de olmadı çok şükür ama kolum morardı her yerim ağrıyor asonsor bozuktu 4 katı indik tam girişe inerken ayağım birden kaydı sırt üstü kaydım çöple yere yapıştım resmen her yanım hala ağrıyor vAlla hiç halim yok 😢

He valla hiç deme 😂😂 bana da öyle geliyor vAlla çok hareketli olur diye oğlumda öyleydi maşallahı var di bebekken de şimdi de 😂
Yaaaa ciddimisin kuzum yaa dikkat etsene balim kiyamam sana yaaa

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Geçmiş olsun canım soramadım seni yogundum bugün nasıl oldu sen iyimisin bebek iyimi Allah korusun dikkat et
Sağol canım benim Allah razı olsun şimdilik bir sorun olmadı çok şükür oynadı da bende takip ettim bir şey yok ama her yerim çok ağrıyor ay

Yaaaa ciddimisin kuzum yaa dikkat etsene balim kiyamam sana yaaa
Kız olacak vardı oldu hala kaburgam kalcam kolum hepsi ağrıyor ya ay nebilyim sağol cnm benim Allah razı olsun ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağol canım benim Allah razı olsun şimdilik bir sorun olmadı çok şükür oynadı da bende takip ettim bir şey yok ama her yerim çok ağrıyor ay

Kız olacak vardı oldu hala kaburgam kalcam kolum hepsi ağrıyor ya ay nebilyim sağol cnm benim Allah razı olsun ❤️
Verilmiş sadakan varmis kuzum dikkat et tekrar cok gecmis olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 4 kattayiz asansör bozulmuştu oğlumla önce çöpe sonra fırına gidecektik merdivenler den kaydım 5 6 basamak düştüm 😏 elimin içi kaburgam kalcam sağ kolum çok ağrıyor belim de sağ kol dirseğim.morardi hemen inşallah bir şey olmaz ya
Kuzum çok geçmiş olsun şu an durumun nasıl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar