35+6 haftalık normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan 35+6 haftalık normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,070 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35+6 haftalık normal mi
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri mide bulantım var geçmeyen halsizlik yorgunluk karnım taş gbi catlicak ara da bazen sağ kasigima bicak gbi sancı giriyor biraz sonra geçiyor karnım bazen agiriyor bel ağrımda çok oluyor ama karnım catlicak ortadan bebek cikicak gbi birde bebek hareketi ne kdar olmalı bu saate kadar sadce 1 kere vurdu normal mi ?

Otcusevda

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri mide bulantım var geçmeyen halsizlik yorgunluk karnım taş gbi catlicak ara da bazen sağ kasigima bicak gbi sancı giriyor biraz sonra geçiyor karnım bazen agiriyor bel ağrımda çok oluyor ama karnım catlicak ortadan bebek cikicak gbi birde bebek hareketi ne kdar olmalı bu saate kadar sadce 1 kere vurdu normal mi ?
Karninin sertligi gecmiyosa bi doktora git istersen anlattiklarn dogum sancilarinin baslangici gbi. Gun agrilarinda tutuyo olabilir

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
2 saatte 10 hareket diye biliyorum 29-35 haftalar arası ama yeride daralıyor bebeklerin

...

Moderator
Mod
rank
Canım yalancı kasılmalar olabilir.Bebeğin hareketlerini takip et.Uzun saat oynamazsa acile git kuzum.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Karninin sertligi gecmiyosa bi doktora git istersen anlattiklarn dogum sancilarinin baslangici gbi. Gun agrilarinda tutuyo olabilir
Karnım sert birde karnım dukkune göre dhaa kucuk aşağı inmiş gbi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım yalancı kasılmalar olabilir.Bebeğin hareketlerini takip et.Uzun saat oynamazsa acile git kuzum.
Takip ediyorum uzun süre aralıklı vurdu az az ama öyle kuvvetli değil pıt pıt

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Karnım sert birde karnım dukkune göre dhaa kucuk aşağı inmiş gbi

Takip ediyorum uzun süre aralıklı vurdu az az ama öyle kuvvetli değil pıt pıt
Cnm bi haftadır bende oluyo aynı şeyler gittim yalancı sancı dedi 36+2 deyim Artık normal karnımda aşagıda göbek deligimi öyle zorluyor ki yırtılacak gibi hissediyorum doktor kanama su çok agrın olursa ara dedi ama hareketleri çok şükür yerinde bahsettiğin bıçak saplanır gibi agrı artarsa mutlaka git ama

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bi haftadır bende oluyo aynı şeyler gittim yalancı sancı dedi 36+2 deyim Artık normal karnımda aşagıda göbek deligimi öyle zorluyor ki yırtılacak gibi hissediyorum doktor kanama su çok agrın olursa ara dedi ama hareketleri çok şükür yerinde bahsettiğin bıçak saplanır gibi agrı artarsa mutlaka git ama
Aynılarını bende de oluyor şuan bel kopuyor ama o kasikdaki ağrı geçti cnm karın setligi mide bulantısı bel ağrısı kaldı 10 gün falan kaldı sezeryanima

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynılarını bende de oluyor şuan bel kopuyor ama o kasikdaki ağrı geçti cnm karın setligi mide bulantısı bel ağrısı kaldı 10 gün falan kaldı sezeryanima
Bende carşamba gitcem çatıya bakacak uygun değilse gün verecek sezeryan için

Bende carşamba gitcem çatıya bakacak uygun değilse gün verecek sezeryan için
Uygunsa bekliycem

Tüm sayfalar yüklendi.