35 hafta 3 günlük gebeyim ama ultrasonda 33 hafta 3 gün görünüyor ne yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan Aslıhan
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslıhan tarafından oluşturulan 35 hafta 3 günlük gebeyim ama ultrasonda 33 hafta 3 gün görünüyor ne yapmalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 588 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 hafta 3 günlük gebeyim ama ultrasonda 33 hafta 3 gün görünüyor ne yapmalıyım?
Konbuyu başlatan Aslıhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
A

Aslıhan

Guest
Bebeğimin gelişimi 2 hafta geride doktor suyumda da biraz azalma olduğunu söyledi ve gelişim geriliği olduğunu söyledi ne yapmam gerekir daha önce yaşayan oldu mu bir de bebek iyice doğum için yerleşmiş dedi açıkcası endişeleniyorum

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim de 2 hafta geriden geliyor en başından beri geç döllenme dedi ama benim doktorum benim 37+6 oldu bugün 2 hafta önce banada ayni şekilde bebek asagi inmis doğum yakın dediler 2 hafta geçti tık yok bende ama

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
2 hafta önden gitse sorun olmaz ama 2 hafta geriden geliyorsa sorun olabilir cnm. Mesela doğuma birşey kalmamış doğum yaptığın zaman küçük doğabilir küvöze alınabilir en önemlisi de ciğerlerinin gelişip gelişmediği sen başka doktora da git cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar