35 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan 35 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 825 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 hafta
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık oluyorum geceleri donemiyorum sağıma soluma a dostlar bı perisan oldum sağıma dönsem sağım soluma dönsem solum uyuşuyor heryerimde ağrılar oluştu özellikle diz kapaklarimda hani vitamin calsiyum demir takviyeside alıyorum şu olayı 38 den sonra yaşadım oğlumda kız bebisler zahmetliymis hamileliği 🤭

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık oluyorum geceleri donemiyorum sağıma soluma a dostlar bı perisan oldum sağıma dönsem sağım soluma dönsem solum uyuşuyor heryerimde ağrılar oluştu özellikle diz kapaklarimda hani vitamin calsiyum demir takviyeside alıyorum şu olayı 38 den sonra yaşadım oğlumda kız bebisler zahmetliymis hamileliği 🤭
Bizde 35 olduk canim sağıma hiç yatamiyorum nefesim gidiyo soluma yatınca daha rahatım zaten son aydayiz soluna yatman lazım doğumun normal mi

B

Betüş

Guest
Çarşamba 35 olcam aynı benimde kız olacak.oğlumda daha az zahmetliydi yada ilk heyecan ben anlamadım ama bu kız beni bitirdi :) çok sancım oluyo kasıklarımda belimde geceler ayrı bi dert. Allah hepimize de sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin.

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 35 olduk canim sağıma hiç yatamiyorum nefesim gidiyo soluma yatınca daha rahatım zaten son aydayiz soluna yatman lazım doğumun normal mi
Yok cnm ya keşke nerdee sezeryan doğum kordon vardı diye 4 cm acilmaya rağmen aldılar riske atmadilar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 35 haftadayim donemiyorsun dönünce uyanıyorum hemen deliksiz uyku hayal oldu resmen
Dönünce uyanıyorum oğlum benle yatıyor hala teliyor üzerini açıyor üzerini değiştirmek ağrılarla çok zor oluyor doğunca huysuz bir bebek olmaz inşallah diye kendimi teselli ediyorum oğlum huysuz gazliydi 3 yıl uyumamistim inşallah bu minnoş böyle olmaz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten öyle kızlar biraz daha yoruyor sanki anneyi 31 haftaya gireceğiz bizdede aynı durum zaten doğru düzgün uyku da kalmadı

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm ya keşke nerdee sezeryan doğum kordon vardı diye 4 cm acilmaya rağmen aldılar riske atmadilar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dönünce uyanıyorum oğlum benle yatıyor hala teliyor üzerini açıyor üzerini değiştirmek ağrılarla çok zor oluyor doğunca huysuz bir bebek olmaz inşallah diye kendimi teselli ediyorum oğlum huysuz gazliydi 3 yıl uyumamistim inşallah bu minnoş böyle olmaz
İnsallah olmaz canım ya benim bebeğimde kordon iki tür boynunda normal olur diyo doktor nasıl o riski göze alacak anlamadım zaten bebeğimde ters bakalim kontrolde ne diyecek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar