35 haftalik vajina agrisi

• Konbuyu başlatan Gamzeasmin
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeasmin tarafından oluşturulan 35 haftalik vajina agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 haftalik vajina agrisi
Konbuyu başlatan Gamzeasmin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yavuzun Annesi
G

Gamzeasmin

Guest
Merhaba arkadaslar 35 haftalik hamileyim gece uzandigim zaman vajinamda bi agri hisediyorum sızlama gibi bir agri ama sabah gun icinde boyle bi agri yok gece yasiyorum sadece sıkıntıyı boyle bir durumla karsilasan var mi ?

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 35 haftalik hamileyim gece uzandigim zaman vajinamda bi agri hisediyorum sızlama gibi bir agri ama sabah gun icinde boyle bi agri yok gece yasiyorum sadece sıkıntıyı boyle bir durumla karsilasan var mi ?
Canım bu haftada da benimde öyleydi gittim doktorum bebeğin çok aşağıda rahimi zorluyo demişti

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bebek rahime yerleştiği için ağrın olr cnm

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var hatta uzun zamandır sanki bebek düşecek gibi aşağıya baskı yapıyor ve ağrılar sıklaşiyor daha çok ayaktayken de oluyor bende de. Doktor normal dedi. Son günlerde de daha da arttı

Yavuzun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde aynıydı 33+1 daha bugün kontrole geldim nst de sancı çıktı yatış yapıp tedaviye başladılar. Sende bir görün istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar