Sorum var 35 haftalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Irem eren tarafından oluşturulan 35 haftalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 925 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 haftalik
Konbuyu başlatan Irem eren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Irem eren

Kayıtlı Üye
rank
Ak ciğer iğnesi çok önemli yatış istemesen ve iğneyi yaptır mutlaka bir yerde 2 doz iğne şart kuzum kendi kendine nefes alabilirse kilosu yeterliyse küveze bile girmeyebilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette neyse de özellerde de mi küvezde yer kalmamış özel hastaneler böyle bı fırsatı asla kacirmazlar kuzum
Canim her yere baktik ozeller de kesin yer olur demiyolar risk almiyolar muhtemelen simdi hastaneye geldim iyice rahim agzim kisalmis yatisi kabul ettim ama bu seferde yaticak yer kalmamis

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba oncelikle ben 35+1 gunluk gebeyim 4gun once gece aniden sancim geldi hastaneye gittim sancim durmadi ilk basta serum falan taktilar yatis verdiler ama kabul etmedim kendi doktoruma gitmek istedim. Ertesi gun tekrar sancilaninca bu sefer yatisi kabul ettim rahim agzim kisalmis bir parmak aciklik varmis dogum icin akciger gelistirici igne yapilicakti ama en son doktor hastanede bos kuvez kalmadi dogumda siz burda kalirsiniz bebegi transfer edicez dediler o an aklim durdu resmen ve kabul etmedim baska hastane bakalim dedik istanbul anadolu yakasinda hicbir hastanede bos kuvez yok agrilarim gecmiyor duzenli sancim var evde direniyorum yarin sabah kendi doktorumla gorusucem kuveze hic girmeden dogum olur mu acaba yada ne olur yasayan var mi sanci ve rahim agzi kisaligi
Canım bende 35 hafta da doğum yaptım kilosu kaç acaba bebeğin 1800 doğdu kızım kilosunu düşük olduğu için Bir hafta kuvezde kaldı inşallah senin meleğin hiç kuvez ihtiyacı duymaz yanında olur

Irem eren

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 35 hafta da doğum yaptım kilosu kaç acaba bebeğin 1800 doğdu kızım kilosunu düşük olduğu için Bir hafta kuvezde kaldı inşallah senin meleğin hiç kuvez ihtiyacı duymaz yanında olur
Insallah canim kilosu 2680 gr suan. Senin nasil oldu dogumun nasil basladi kuzum cok yoruldum artik koskoca istanbulda hastaneler dolu hep simdi bana da yaticak yer yok hastanelerde stres yapmak istemiyorum bebegimi de etkilemek istemiyorum ama gercekten gucum kalmadi.

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Insallah canim kilosu 2680 gr suan. Senin nasil oldu dogumun nasil basladi kuzum cok yoruldum artik koskoca istanbulda hastaneler dolu hep simdi bana da yaticak yer yok hastanelerde stres yapmak istemiyorum bebegimi de etkilemek istemiyorum ama gercekten gucum kalmadi.
Canım biraz kan geldi sırtım falan da agriyodu zaten kontrol diye gittim 5 cm açılma var dediler sancım da çıktı hiç bi hazırlığim yoktu eve gitmek istedim müsade etmediler hastaneye yattım saat 8 de gitmiştim sabah 6 da kızım doğdu bı kaç Saniye kucağıma verdiler sonra kuveze aldılar

Irem eren

Kayıtlı Üye
rank
Canım biraz kan geldi sırtım falan da agriyodu zaten kontrol diye gittim 5 cm açılma var dediler sancım da çıktı hiç bi hazırlığim yoktu eve gitmek istedim müsade etmediler hastaneye yattım saat 8 de gitmiştim sabah 6 da kızım doğdu bı kaç Saniye kucağıma verdiler sonra kuveze aldılar
Benimde sirtim sanki kopucak ayrilicak gibi kan falan gelmedi hic ama sancim cok oluyor geldigi zaman durmak bilmiyor dua ediyorum bol bol en son care de saglik bakanligini aradim hastaneye yonlendirme yaptilar simdi de oraya gidicem artik hayirlisi neyse o olsun diyorum. Ama gercekten bir daha dogum yaparsam Istanbulda dogum yapmicam tovbe ettim resmen herkes sozlemis gibi ayni gun doguma karar vermis koca istanbulda hastaneler dolu yaticak yer yok aglanicak halime guluyorum 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba oncelikle ben 35+1 gunluk gebeyim 4gun once gece aniden sancim geldi hastaneye gittim sancim durmadi ilk basta serum falan taktilar yatis verdiler ama kabul etmedim kendi doktoruma gitmek istedim. Ertesi gun tekrar sancilaninca bu sefer yatisi kabul ettim rahim agzim kisalmis bir parmak aciklik varmis dogum icin akciger gelistirici igne yapilicakti ama en son doktor hastanede bos kuvez kalmadi dogumda siz burda kalirsiniz bebegi transfer edicez dediler o an aklim durdu resmen ve kabul etmedim baska hastane bakalim dedik istanbul anadolu yakasinda hicbir hastanede bos kuvez yok agrilarim gecmiyor duzenli sancim var evde direniyorum yarin sabah kendi doktorumla gorusucem kuveze hic girmeden dogum olur mu acaba yada ne olur yasayan var mi sanci ve rahim agzi kisaligi
Canım hakkında hayırlısı olsun Rabbim yar ve yardımcın olsun Sağ Salim İnşallah bebeğini kucağına alırsın🤲

Bebeğin durumu iyiyse inşallah küveze girmez canım korkma. Rabbim yardımcın olsun inşallah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin 💚

Tüm sayfalar yüklendi.