35 yas üstü anneler🙃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan 35 yas üstü anneler🙃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,488 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35 yas üstü anneler🙃
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yagmurun annesi

Ayşegülll

Kayıtlı Üye
rank
38 yaş 30hafta ve ilk hamileliği olan bir bayan olarak başlarda saglik açısından çok sorun yaşamadım cok şükür fakat yaş gec olduğu için doktorum hep riskli olarak gördü hatta ikili tarama testinde down sendrmu olabileceğini bile belirtti. Son iki aydirda yaşa bağlı tansiyon dusmesi ve cok sık seker düşümesi oluyor gebeliğe bağlı sürekli bayılma halindeyim. Gec yaşta gebelik zor diyeceklerim bu kadar.

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
38 yaş 30hafta ve ilk hamileliği olan bir bayan olarak başlarda saglik açısından çok sorun yaşamadım cok şükür fakat yaş gec olduğu için doktorum hep riskli olarak gördü hatta ikili tarama testinde down sendrmu olabileceğini bile belirtti. Son iki aydirda yaşa bağlı tansiyon dusmesi ve cok sık seker düşümesi oluyor gebeliğe bağlı sürekli bayılma halindeyim. Gec yaşta gebelik zor diyeceklerim bu kadar.
Aynen bende 37 diye girecem Mayıs'ta hazirandada kızım doğacak aynı zorluklar bendede var

İnci ayana 21

Kayıtlı Üye
rank
30 yaşımda evlendigim için 31 yaşımda ilk oğlum oldu şimdi 34 yaşındayım 2nci oglum doğacak 2 aya ve bu hamileliğim ilkine göre zor geçti tansiyon kilo alımı falan aslında 35 yaşımda 3ncu çocuk düşünuyordum sizce 35ten sonra dahamı zor hamilelik anne olmak yaş etkisi oluyormu hamilelikte düşüncelerinizi merak ettim😇(kafama takacak şeyler arıyorum 🙃)
Valla çok zor
Canım valla 40 yaşındayım 3 hamileligim çok ama çok zor geçiyo oo

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
30 yaşımda evlendigim için 31 yaşımda ilk oğlum oldu şimdi 34 yaşındayım 2nci oglum doğacak 2 aya ve bu hamileliğim ilkine göre zor geçti tansiyon kilo alımı falan aslında 35 yaşımda 3ncu çocuk düşünuyordum sizce 35ten sonra dahamı zor hamilelik anne olmak yaş etkisi oluyormu hamilelikte düşüncelerinizi merak ettim😇(kafama takacak şeyler arıyorum 🙃)
Ilk hamileliğimde 23 yaşındaydım çok rahattı hiç zorlanmadim şimdi 2. Ye hamileyim 28 yaşındayım bu en başından zor başladı hamile olduğumu bilmediğimden kalp ritim bozukluğu var diye düşünüp kardiyologa randevu almaya karar vermiştim meğersem hamileliktenmis hiç bir hamilelik birbirine benzemiyor bunun yas ile ne kadar ilgisi var bilemiyorum annem 4. Çocuğunu 33 te doğurmuştu en kolayıydı der hep kişiden kişiye çocuktan cocuga değişiyor sanırım. Cocuk bence özledikçe yapilmali üst üste yapıp ta kendine hayatı zorlastirmamali insan diye düşünüyorum

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
36 yasimda ilk kizimi dogurdum suan 40 im ikinci kizima 25+5 gunluk hamileyim siz dusunun ilkim daha 4 yasini doldurmadi surekli ilgi istiyo ama Allahta sabrini veriyo tabiki cok zor ama sukur iyiki varlar

Tüm sayfalar yüklendi.