36+2

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan 36+2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 785 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 36+2
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken doğum riskim vardı şuanlık iyiyim sancılarım azaldi ama yürüdüğüm zaman sağ bacagimda tm kasığımda yada sol bacagimda ve kasıgımda bi kasilma çekilme gibi bişey oluyo sonra sancı giriyo yuruyemiyorum başına gelen varmı böyle bişey neden oluyo olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar erken doğum riskim vardı şuanlık iyiyim sancılarım azaldi ama yürüdüğüm zaman sağ bacagimda tm kasığımda yada sol bacagimda ve kasıgımda bi kasilma çekilme gibi bişey oluyo sonra sancı giriyo yuruyemiyorum başına gelen varmı böyle bişey neden oluyo olabilir
Kuzum aynı benimde öyle oluyor bacağım önümden gidiyor resmen elektrik çarpar gibi böyle kramp giriyor bacağımı yere basamiyorum sonra

Vücüt kendini doğuma hazırlıyor canım. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar