36+2

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan 36+2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 801 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 36+2
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken doğum riskim vardı şuanlık iyiyim sancılarım azaldi ama yürüdüğüm zaman sağ bacagimda tm kasığımda yada sol bacagimda ve kasıgımda bi kasilma çekilme gibi bişey oluyo sonra sancı giriyo yuruyemiyorum başına gelen varmı böyle bişey neden oluyo olabilir
Norml cnm bendede oluyodu cok fena bisey o havaya zipliyodum

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Norml cnm bendede oluyodu cok fena bisey o havaya zipliyodum
Aynen canım 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vücüt kendini doğuma hazırlıyor canım. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
İşte benim normal Dogum olmaması lazım canım ama vücudum kendini normal doguma hazirliyomus doktorda dedi ben anlamadim bu çocukta hiç yaşamadığım şeyleri yaşıyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken doğum riskim vardı şuanlık iyiyim sancılarım azaldi ama yürüdüğüm zaman sağ bacagimda tm kasığımda yada sol bacagimda ve kasıgımda bi kasilma çekilme gibi bişey oluyo sonra sancı giriyo yuruyemiyorum başına gelen varmı böyle bişey neden oluyo olabilir
Aynısı bendede oluyor oturdummu veya uzandımmı kalkmak çok zor bebek baskı yapıyor diye düşünüyorum ama bilemedim

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Evet doguma hazirlik onlar benim 37+3de dogdu oglum 17 gün önce
Yaa gözünüz aydın Rabbim anneli babalı büyütsün. İnşallah ama erken doğum olmuş bende korkuyorum erken olcak diye benim iki sezeryanim olduğu için korkuyorum 2 doğumumun üzerinden 6 sene geçtiği için vücut normal doğuma hazirliyomus kendini ve doktor çok riskli dedi sancı fazlalsirsa rahmin yırtılır dedi ama bekliyoruz bakalım 38 haftayı dayanabilirsek

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Yaa gözünüz aydın Rabbim anneli babalı büyütsün. İnşallah ama erken doğum olmuş bende korkuyorum erken olcak diye benim iki sezeryanim olduğu için korkuyorum 2 doğumumun üzerinden 6 sene geçtiği için vücut normal doğuma hazirliyomus kendini ve doktor çok riskli dedi sancı fazlalsirsa rahmin yırtılır dedi ama bekliyoruz bakalım 38 haftayı dayanabilirsek
Benim gelisimi 39la dogdu 2hfta ondeydi cnm cok sagol rabbm guzel dogm nasipnetsn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar