36+5 te doğum yapan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan 36+5 te doğum yapan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,824 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 36+5 te doğum yapan var mı
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım çok şükür biz iyiyiz, Beren çokkk yaramaz olmuş ayaklandi hiç durmuyor teyzesi 😂 Kayra prensim nasıl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh canım gülüm💕

B

Bende çok korkmuştum Allah’a şükürler olsun ki şimdi 1 yaşında rabbim bize de evlatlarımıza da hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah
Ay yiyim onu çok özledim kız instaya girsem fotosunu at dicem de giremiyorum da 😂😂 maşallah süphanallah canım kayra da 1 ayı geçkindir yürüyor hiç durmuyor canımı okuyor evde 😂😂eskiden oturarak yenilen yemekşer şuan evde kaçarak yeniliyor 😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım çok şükür biz iyiyiz, Beren çokkk yaramaz olmuş ayaklandi hiç durmuyor teyzesi 😂 Kayra prensim nasıl

Ahh canım gülüm💕

B

Bende çok korkmuştum Allah’a şükürler olsun ki şimdi 1 yaşında rabbim bize de evlatlarımıza da hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah
Birtanem serapimmmm severim seni ♥️♥️♥️

Ay yiyim onu çok özledim kız instaya girsem fotosunu at dicem de giremiyorum da 😂😂 maşallah süphanallah canım kayra da 1 ayı geçkindir yürüyor hiç durmuyor canımı okuyor evde 😂😂eskiden oturarak yenilen yemekşer şuan evde kaçarak yeniliyor 😂
Ay Ayşem aynı biz 😂 kız bi lokma verecem diye tüm evi turluyoruz 😂😂

Birtanem serapimmmm severim seni ♥️♥️♥️
Seni çookk seviyorum 😚

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Ahh canım gülüm💕

B

Yaaa masallah amin inşallah 💕 darısı benim kıza inşallah şükür gelişiyor kilosu da en son iyydi 20 de aşısı var o zmn baktrrm kesin yine Rabbim güzel günlerini yaşatsın inşallah 💕🤲

Tüm sayfalar yüklendi.