36+5 te doğum yapan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan 36+5 te doğum yapan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 36+5 te doğum yapan var mı
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl anladın cnm doğum başladığını agrinmi var bendede rahimde çok da ci var agrivar küçük sancı geliyor bazen banada şuan
Ya ishalle adet sancısı gibi sancılarım vardı önceki gelip gidenlerden farklı bugun nst de sancım çıktı buraya ekleyemedim resmini. Bş de tansiyonum tekrar yükselip ellerim ayaklarım ve yüzüm şişti. Hepsi bi anda olumca bugun hastaneye gittim doktorum her an gelebilir ama salı günü alalım dedi. Hafta sonu suyun gelebilir bu sancın sıklaşır ve gitmezse saat kaç olursa olsn gel beni çağırırlar doğurturum dedi. Kan aldılar. Sezeryanla doğum olacağı için hafif yiyecekler ye ki acil doğumda zorlanma dedi.

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Ya ishalle adet sancısı gibi sancılarım vardı önceki gelip gidenlerden farklı bugun nst de sancım çıktı buraya ekleyemedim resmini. Bş de tansiyonum tekrar yükselip ellerim ayaklarım ve yüzüm şişti. Hepsi bi anda olumca bugun hastaneye gittim doktorum her an gelebilir ama salı günü alalım dedi. Hafta sonu suyun gelebilir bu sancın sıklaşır ve gitmezse saat kaç olursa olsn gel beni çağırırlar doğurturum dedi. Kan aldılar. Sezeryanla doğum olacağı için hafif yiyecekler ye ki acil doğumda zorlanma dedi.
Rabbim yardimcin olsun cnm sag saglim.kucagina alırsın cnm🤲🙏

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar şimdi hastaneden geldim. 3 tane alfamet almama rağmen dünden berş tansiyonum 14 e 10 a çıkınca bugun acil doktoruma gittim. Nste de sancı da çıktı 60lardaydı doktorum hemen doğum için kan aldı ama haftaya salı için doğum günü verdi. Önceden doğum günüme gün vermişti 5 hazirana ama durmayacak dedi. 36+5 te doğum yapan var mı emme refleksi nasıl olur çok küçük değil demi ay panik oldum
Ben 36 haftada doğum yaptım canım emme refleksi biraz sıkıntılıydı çok küçük olduğu için

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar şimdi hastaneden geldim. 3 tane alfamet almama rağmen dünden berş tansiyonum 14 e 10 a çıkınca bugun acil doktoruma gittim. Nste de sancı da çıktı 60lardaydı doktorum hemen doğum için kan aldı ama haftaya salı için doğum günü verdi. Önceden doğum günüme gün vermişti 5 hazirana ama durmayacak dedi. 36+5 te doğum yapan var mı emme refleksi nasıl olur çok küçük değil demi ay panik oldum
Ben ,35 . Haftada doğum yaptım emmesi de bebekden bebeğe göre değişiyor emer ama Allah'ın izniyle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim yardımcın olsun inşaallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben Tam 37de doğum yaptım canım gayet iyi emiyordu bence endişe etme emme konusunda sıkıntı yaşamazsınız 🥰😘kolay doğum olur inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar