36+5 te doğum yapan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan 36+5 te doğum yapan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,821 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 36+5 te doğum yapan var mı
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Dilekberat

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar şimdi hastaneden geldim. 3 tane alfamet almama rağmen dünden berş tansiyonum 14 e 10 a çıkınca bugun acil doktoruma gittim. Nste de sancı da çıktı 60lardaydı doktorum hemen doğum için kan aldı ama haftaya salı için doğum günü verdi. Önceden doğum günüme gün vermişti 5 hazirana ama durmayacak dedi. 36+5 te doğum yapan var mı emme refleksi nasıl olur çok küçük değil demi ay panik oldummer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar şimdi hastaneden geldim. 3 tane alfamet almama rağmen dünden berş tansiyonum 14 e 10 a çıkınca bugun acil doktoruma gittim. Nste de sancı da çıktı 60lardaydı doktorum hemen doğum için kan aldı ama haftaya salı için doğum günü verdi. Önceden doğum günüme gün vermişti 5 hazirana ama durmayacak dedi. 36+5 te doğum yapan var mı emme refleksi nasıl olur çok küçük değil demi ay panik oldum
Merhaba bende 35 haftalık Ken yaptım o çocuktan çocuğa fark ediyor benimki yoğun bakımda yattı erken olduğu için emmede biraz zor oluyor

Merhaba kızlar şimdi hastaneden geldim. 3 tane alfamet almama rağmen dünden berş tansiyonum 14 e 10 a çıkınca bugun acil doktoruma gittim. Nste de sancı da çıktı 60lardaydı doktorum hemen doğum için kan aldı ama haftaya salı için doğum günü verdi. Önceden doğum günüme gün vermişti 5 hazirana ama durmayacak dedi. 36+5 te doğum yapan var mı emme refleksi nasıl olur çok küçük değil demi ay panik oldum
Merhaba bende 35 haftalık Ken yaptım o çocuktan çocuğa fark ediyor benimki yoğun bakımda yattı erken olduğu için emmede biraz zor oluyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynısı bende o zaman doğum yaptım canım tek fark masallah şimdilik emiyor canım küvöz işi de öyle girmemeleri iyi gerçekten bn yanıma vermezler diye çok korkmuştum
@Kayra'nın Annesi 👼🏼 Ayşeciğim merhaba canım , evet bende 36+5 de doğum yaptım çok şükür kızım Beren sağlıklıydı küveze falan girmedi , emmesi de gayet kuvvetliydi maşallah ama sadece 2 ay emzirdim o da sorun bendey

Ha
Doğum oldu canım taburcuda olduk :D
Hayırlı olsun canım belliydi zaten ve tahmin ettim gerçekten 😂💕

Serabım nasılsın canım instagı sildim ondan yazamadım sana da iyisin demi kuzum berenim nasıl yaşına da girdi minik prenses
Canım çok şükür biz iyiyiz, Beren çokkk yaramaz olmuş ayaklandi hiç durmuyor teyzesi 😂 Kayra prensim nasıl

Ahh canım gülüm💕

B
Aynısı bende o zaman doğum yaptım canım tek fark masallah şimdilik emiyor canım küvöz işi de öyle girmemeleri iyi gerçekten bn yanıma vermezler diye çok korkmuştum

Ha

Hayırlı olsun canım belliydi zaten ve tahmin ettim gerçekten 😂💕
Bende çok korkmuştum Allah’a şükürler olsun ki şimdi 1 yaşında rabbim bize de evlatlarımıza da hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar