36+6 haftada rahimde seğirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan 36+6 haftada rahimde seğirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 863 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36+6 haftada rahimde seğirme
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 37 haftalık gebeyim. Son 1 haftadır 3. Kez olmak üzere rahim içinde seğirme oluyor bebek hareketi gibi değil sanki bir damar zonkluyormuş gibi bir his yaşayan varmı aranızda bir bilgisi olan varsa ve cevap verirse çok sevinirim.

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Alt tarafa baskı gibi ağrımı normal cnm bebek buyuyor hareket ediyor yeri dataldigi icin oyle agrilar normal anne olmaz kolay değil 😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Alt tarafa baskı gibi ağrımı normal cnm bebek buyuyor hareket ediyor yeri dataldigi icin oyle agrilar normal anne olmaz kolay değil 😊
Aslında baskı yada ağrı hissetmiyorum sadece hani musluk damlatır ya öyle bi şey 10 dk yakın tık tık tık tık devam ediyor 😂 sonra duruyor 3 kere oldu 1 haftada hamileliğim boyunca hiç olmamıştı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Alıntıysa normal cnm usutmussundur yada enfeksiyon kapmış olabilirsin sık sık değiştir çamaşırını bol bol su ic üstünü kalin giyin corap ayagina giyin
Hımm evet bu 2 haftadır bi ayağımdan çorapları atmak gibi bir alışkanlık edindim sanki ayaklarım sobaymış gibi hissediyorum o sırada üşütmüş olabilirim belki. 🤗 Birde sıcak tutmayı deneyelim bakalım 😌

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hımm evet bu 2 haftadır bi ayağımdan çorapları atmak gibi bir alışkanlık edindim sanki ayaklarım sobaymış gibi hissediyorum o sırada üşütmüş olabilirim belki. 🤗 Birde sıcak tutmayı deneyelim bakalım 😌
Ondandır cnmzaten soğuğu ayaklarımız alır bende çorap giyinmedim öyle oldum hep çorap giyindir kalın olunca düzenliyorum hep

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar